3 nowe zwiastuny: Hotel Transylwania 2, Tomorrowland i Inside Out

tomorrowland

Wybuchy, śmierć, zniszczenie, zagłada, katastrofa, apokalipsa, morderstwa, kradzieże, horror. Czasami dobrze jest na chwilę oderwać się od tego, co serwuje nam „dorosłe” kino i zrelaksować się z historiami pełnymi humoru, lekkimi, ale nie pozbawionymi dreszczyku emocji. W tym roku takich nie zabraknie. Oto 3 zwiastuny filmów, które powinny wywołać uśmiech na waszych twarzach.

Hotel Transylwania 2

Ten animowany film to kontynuacja obrazu, który swoją premierę miał w 2012 roku. Wówczas to nieco ślamazarny, rudy do tego młodzieniec, trafił do zamku, w którym akurat miała odbyć się impreza wszelkiej maści potworów spod łóżek i legend, z Hrabią Draculą w pierwszym rzędzie. Jeżeli nie widzieliście jeszcze Hotel Transylwania, to nie będę wam psuł zabawy, za to zapraszam do obejrzenia zwiastuna najnowszej części, czyli Hotel Transylwania 2, która ma mieć swoją premierę 25 września, a do Polski zawita początkiem października 2015:

 

 

Inside Out

W głowie się nie mieści to naprawdę ciekawie zapowiadają się animacja. Tym razem bohaterami tej historii są uczucia młodej dziewczyny Riley, która musiała przeprowadzić się ze swoimi rodzicami, co nienajlepiej na nią wpłynęło. Jednak to nie ona sama jest najważniejszym elementem tej historii, a jej spersonifikowane uczucia właśnie. Zapowiada się sporo dobrej zabawy. Inside Out ma mieć premierę 17 czerwca, do Polski trafi 1 lipca:

 

Tomorrowland

Zostawmy na chwilę animacje w spokoju i zajrzyjmy do kina z żywymi aktorami. Tomorrowland to film Disney’a z Georgem Clooney’m w roli głównej. Wraz z inteligentną nastolatką wplątują się w przygodę, której celem jest odnalezienie specjalnego miejsca, zagubionego w czasie i przestrzeni. Zapowiada się ciekawe wizualnie widowisko. Film będzie miał swoją premierę 22 maja 2015, do nas zawita tydzień później:

 

Kamil Mizera

Dziennikarz technologiczny, blogger, felietonista. Od 2010 roku zawodowo pisze o technologiach, aplikacjach i Internecie. Co więcej, lubi to robić. O tempora, o mores!

Zobacz również:

  • http://Ardenno.pl Ardenno

    Oj tak, „Inside out” zapowiada sie genialnie, jak zreszta wszystko, za co zabiera sie Pixar.