5 gadgetów dla twojego taty z okazji Dnia Ojca

dzień ojca

Dzień Ojca zbliża się wielkimi krokami. Jest to świetna okazja, by pokazać swojemu tacie, że doceniasz go i wszystko to, co dla ciebie zrobił. Warto byłoby więc pomyśleć o jakimś specjalnym prezencie. Jeżeli więc nie masz ochoty kupować kolejnego krawata lub pary skarpetek, to sprawdź, jakie geekowe gadgety możesz sprawić swojemu tacie.

Zobacz też: Gadget dla prawdziwego fana Fallouta: oryginalny Pip-Boy na twojej ręce!

Fitbit Flex

fitbit flex

Twój tata jest aktywny, lub spędzać czas na pieszych wycieczkach lub porannym bieganiu? Świetnie się składa. Możesz mu sprawić opaskę fitness Fitbit Flex, dzięki której będzie mógł monitorować liczbę wykonanych kroków i kilometrów czy sprawdzić ile kalorii spalił na porannym treningu.

Sprawdź Fitbit Flex

Kindle Paperwhite

kindle

Jeżeli twój tata uwielbia czytać, a jego półki uginają się pod ciężarem książek, to warto pomyśleć o tym, by go nieco odciążyć. Dobrym pomysłem może być czytnik ebooków, dzięki któremu zmieści swoją całą biblioteczkę w cyfrowej postaci w jednym, poręcznym urządzeniu. W tej roli sprawdzić się może Kindle Paperwhite, który ma e-inkowy wyświetlacz i baterię wytrzymującą na jednym ładowaniu kilka tygodni.

Sprawdź Kindle Paperwhite

Mininch Tool Pen

Mininch Tool Pen

Dla majsterkowicza świetnym gadgetem może okazać się Tool Pen, czyli 16-końcówkowy śrubokręt w kształcie i rozmiarze większego długopisu. Gadget jest poręczny, dobrze wykonany i bez wątpienia ucieszy fana majsterkowania.

Sprawdź Mininch Tool Pen

iRobot

irobot

Jeżeli twój ojciec nienawidzi sprzątać, a odkurzanie doprowadza go do szału, to jest na to rada. Niech robota sama się wykona dzięki zautomatyzowanemu odkurzaczowi iRobot Roomba 650. Nie jest to może najtańszy gadget na rynku, ale czego się nie robi, by nie musieć sprzątać, prawda?

Sprawdź iRobot Roomba 650

Ion Audio Max LP

Ion Audio Classic LP

Dla fana muzyki i winyli świetnym prezentem może być Ion Audio Max LP record player. Ten niedrogi i nader kompaktowy gramofon przypomni twojemu tacie złote czasy, gdy muzyki słuchało się tylko z „czarnych krążków”, a zdobycie albumu ulubionego zespołu graniczyło z cudem.

Sprawdź Ion Audio Max LP 

To oczywiście nie wszystkie pomysły na fajny i „gadżeciarski” prezent dla twojego taty. W sieci można znaleźć sporo pomysłów na odlotowe i wcale niedrogie prezenty. Wystarczy chwilkę poszukać, by ucieszyć geekowskie serce taty.

Grafika

 

Kamil Mizera

Dziennikarz technologiczny, blogger, felietonista. Od 2010 roku zawodowo pisze o technologiach, aplikacjach i Internecie. Co więcej, lubi to robić. O tempora, o mores!

Zobacz również: