Arnold Schwarzenegger w filmie o zombiakach, zobacz trailer filmu Maggie!

Arnold Schwarzenegger w Komando

Tego się nie spodziewałem! Arnie zagrał w filmie o zombie, a co najważniejsze, produkcja ta zapowiada się całkiem intrygująco. Na pewno nie spodziewałbym się Schwarzeneggera w takiej roli, a na pewno nie w kontekście apokalipsy zombie…

Zobacz też: Najlepsze filmy o wampirach – mój osobisty ranking wszech czasów

W Maggie, Arnold Schwarzenegger wciela się w postać ojca, którego córka zachorowała na wirus przemieniający ludzi w zombie. Jej choroba postępuje powoli, a jedyny rodzic dziewczyny postanawia towarzyszyć jej w tym procesie i za każdą cenę ochronić ją przed ludźmi. Zanim ona stanie się zagrożeniem dla innych …

 

Fabuła prezentuje się, trzeba to przyznać, bardzo ciekawie. Wygląda na to, że Maggie nie będzie ani post-apokaliptycznym survivalem w stylu 28 dni później czy The Walking Dead, ani bezmyślną siekaniną gdzie gnijące ciała wyłaniają się zza każdego rogu ulicy. Zamiast tego zapowiada się po prostu solidny … dramat!

Jestem strasznie ciekaw co z tego wyjdzie i jak wypadnie sam Schwarzenegger. W tytułowej roli jego córki zagra Abigail Breslin, która ma już na koncie jeden obraz o żywych trupach – całkiem sympatyczny Zombieland i świetny obraz Mała miss. Maggie wyreżyserowany został przez Henry’ego Hobsona, odpowiedzialnego za sukces Kac Vegas w Bangkoku (a raczej „sukces”) i oskarowe Służące. Nie znana jest jeszcze data premiery.

Paweł Kański

Jestem internetowym zwierzem i jednocześnie łowcą LOL contentu, niepoprawnym fanbojem Twin Peaks i pankiem-weganinem. Uwielbiam nieszablonowe, dziwne kino i literaturę faktu. Dla "internetsów" piszę od kilku lat, głównie poruszając się w tematach technologiczno-sieciowych, ale zawsze ciągnęło mnie także w inne, mniej zbadane rejony. Na Culture Geeks mam nadzieję je spenetrować.

Zobacz również: