Arrested Development doczeka się kolejnego sezonu?

Arrested Development - Bogaci Bankruci

Arrested Development to dla mnie jeden z najlepszych serialów komediowych ostatnich lat. Wyświetlany w Polsce jako Bogaci bankruci, w Stanach Zjednoczonych jest niemal kultową produkcją. Okazuje się, że być może wkrótce powstanie kolejny, 5 piąty sezon opowieści o zwariowanej i zepsutej rodzinie Bluth. Zapowiedział to Brian Grazer, producent serialu.

Zobacz też: Filmy, na których ciąży klątwa

Dobrą nowinę ogłosił w jednym z programów telewizyjnych w amerykańskiej stacji ESPN. Nowy sezon miałby mieć 17 odcinków, ale Grazer nie zdradził żadnych innych detali dotyczących nowego sezonu Bogatych bankrutów.  Można się jedynie domyślać, że byłby on wyprodukowany i wyświetlany w Netflix, zupełnie jak ostatni, 4 sezon. Niestety, stwierdzenie Briana Grazera to jak na razie jedyne, oficjalne zapewnienie o wydaniu nowych odcinków.

Arrested Development wyróżniał się spośród innych popularnych serialów naprawdę ciekawym scenariuszem, świetnymi aktorami i co jest dosyć rzadką przypadłością wśród serialów komediowych – był naprawdę zabawny. Głównie za sprawą gry aktorów takich jak Michael Cera czy wcielającego się w rolę Tobiasa Fünke Davida Crossa.

Oby słowa Grazera nie były rzucone na wiatr, a nowe odcinki serialu naprawdę wkrótce zostaną wydane.

Źródło

Paweł Kański

Jestem internetowym zwierzem i jednocześnie łowcą LOL contentu, niepoprawnym fanbojem Twin Peaks i pankiem-weganinem. Uwielbiam nieszablonowe, dziwne kino i literaturę faktu. Dla "internetsów" piszę od kilku lat, głównie poruszając się w tematach technologiczno-sieciowych, ale zawsze ciągnęło mnie także w inne, mniej zbadane rejony. Na Culture Geeks mam nadzieję je spenetrować.

Zobacz również: