Atomówki powracają!

Atomówki - Powerpuff Girls

Pewnie mało kto sam się przyzna, że oglądał kiedyś na Cartoon Network serial Atomówki. Była to animacja w głównej mierze przeznaczona dla dziewcząt, ale sam wspominam tę produkcję z pewna sympatią. Chyba głownie za sprawą szerokiej grupy czarnych charakterów, wśród których prym wiódł Mojo Jojo – mieszkająca na wulkanie w centrum miasta podła małpa, pałająca do bohaterek serialu bezinteresowną nienawiścią. Atomówki powrócą do Cartoon Network w 2016 roku.

Zobacz też: Om Nom z Cut the Rope będzie miał własny film

Co ciekawe, ich wygląd wcale się nie zmienił i będą one wyglądały dokładnie tak jak w latach 1998-2004, kiedy serial pokazywany był w telewizji. To trochę rozczarowujące, zazwyczaj twórcy wznawianych serialów czy filmów dbają o to, by stare postaci zostały nieco „odświeżone”. W tym przypadku główną zmianą będą nowe aktorki, które udostępnią głosy 3 bohaterkom: Bójce, Bajce i Brawurce. Co w polskich warunkach nie będzie miało przecież żadnego wpływu.

Bójka Bajka i Brawurak - Atomówki na Cartoon Network

Skoro jesteśmy już przy temacie wznawiania animowanych seriali z Cartoon Network, to jestem ciekaw czy kiedykolwiek powstaną nowe wersję innych, popularnych kreskówek. Oczywiście w pierwszej kolejności mam na myśli Laboratorium Dextera, ale ale też takie zwariowane produkcje jak Krowa i Kurczak czy mój zdecydowany faworyt, Jam Łasica. Być może ktoś zdecyduje się odświeżyć i te seriale, albo nawet stworzyć pełnometrażowe filmy z udziałem tych bohaterów. Jeśli w Hollywood skończą się komiksy do ekranizowania, to kto wie…?

Źródło

Paweł Kański

Jestem internetowym zwierzem i jednocześnie łowcą LOL contentu, niepoprawnym fanbojem Twin Peaks i pankiem-weganinem. Uwielbiam nieszablonowe, dziwne kino i literaturę faktu. Dla "internetsów" piszę od kilku lat, głównie poruszając się w tematach technologiczno-sieciowych, ale zawsze ciągnęło mnie także w inne, mniej zbadane rejony. Na Culture Geeks mam nadzieję je spenetrować.

Zobacz również: