Ben Stiller i głos Stephena Hawkinga w świetnym trailerze do Zoolander 2

Zollander 2

Oglądanie filmów Bena Stillera to jedno z moich tzw. guilty pleasures. Nie jestem z tego dumny, szczególnie, że produkcje te są raczej dosyć marne. Mają jednak w sobie ten głupkowaty, sztubacki humor, który w zagadkowy sposób zawsze mnie przyciąga. Nie inaczej jest tym razem. Kontynuacja Zoolandera promowana jest naprawdę zabawnym trailerem, w którym udział bierze … Stephen Hawking. OK, tak naprawdę nie jest to głos samego Stephena Hawkinga, a jedynie jego imitacja uzyskana przy pomocy syntezatora mowy DECtalk. Jednak zamysł twórców był raczej prosty – skonfrontować wielki umysł popularnego naukowca ze stereotypowo głupim modelem. Wyszło znakomicie!

Zobacz też: Na co do kina? Filmowe premiery sierpnia

Ponieważ scenariusz jest równie głupkowaty, co w poprzedniej części, wymienię tylko aktorów grających główne role w filmie. A skład ekipy dla Zoolander 2 to naprawdę barwne postacie i każdy fan amerykańskich komedii z pewnością ucieszy się na sam dźwięk tych nazwisk: Ben Stiller, Owen Wilson, Kristen Wiig i Will Ferrell. Oprócz nich w obsadzie znalazły się także inne, ciekawe, a nawet egzotyczne postacie: Justin Bieber (!), Kanye West, Kim Kardashian, Penélope Cruz i … Lewis Hamilton! Niezły skład, trzeba przyznać. Sprawdźcie ten trailer:

No i jak się wam podoba? Ja liczę co najmniej na tak samo głupią produkcję jaką była pierwsza część!

Premiera filmu w lutym 2016 roku.

Paweł Kański

Jestem internetowym zwierzem i jednocześnie łowcą LOL contentu, niepoprawnym fanbojem Twin Peaks i pankiem-weganinem. Uwielbiam nieszablonowe, dziwne kino i literaturę faktu. Dla "internetsów" piszę od kilku lat, głównie poruszając się w tematach technologiczno-sieciowych, ale zawsze ciągnęło mnie także w inne, mniej zbadane rejony. Na Culture Geeks mam nadzieję je spenetrować.

Zobacz również: