Redakcja

CultureGeeks to serwis tworzony przez dziennikarzy technologicznych i blogerów z wieloletnim doświadczeniem.

Oto nasze przerażające twarze:

Kamil Mizera

Kamil Mizera 2Dziennikarz technologiczny, blogger, felietonista. Od 2010 roku zawodowo pisze o technologiach, aplikacjach i Internecie. Co więcej, lubi to robić. O tempora, o mores! Swoją uwagę skupia przede wszystkim na nowych technologiach i Internecie oraz ich wpływie na rzeczywistość społeczną i gospodarczą. W wolnych chwilach łyka książki i komiksy. Nałogowy pożeracz „niech mnie ktoś powstrzyma” seriali. Za stary na Snapchata. Zobacz artykuły Kamila.

 

Paweł Kański

KanskiJestem internetowym zwierzem i jednocześnie łowcą LOL contentu, niepoprawnym fanbojem Twin Peaks i pankiem-weganinem. Uwielbiam nieszablonowe, dziwne kino i literaturę faktu. Dla „internetsów” piszę od kilku lat, głównie poruszając się w tematach technologiczno-sieciowych, ale zawsze ciągnęło mnie także w inne, mniej zbadane rejony. Na Culture Geeks mam nadzieję je spenetrować. Zobacz artykuły Pawła.

Michał Adamski

Michal Adamski

Niepoprawny pesymista, miłośnik wodnej fauny i gramatyczny nazista. Z wykształcenia polonista z zacięciem filmowym, w życiu profesjonalnym związany z redakcją, korektą i tworzeniem tekstów na najróżniejsze tematy. Zapalony miłośnik futbolu amerykańskiego (Green Bay Packers!) i tenisa. Fanatyk filmów Sergio Leone, spaghetti westernów i ogólnie pojętego kina exploitation. Lubi nowe technologie, uwielbia poświęcać wolny czas na gry komputerowe, a w szczególności te, które już przekroczyły wiek pełnoletności. Zobacz artykuły Michała.