Czy Kung Fury może być jeszcze lepsze? Okazuje się, że tak!

Kung Fury Knapik

Jestem bardziej niż pewien, że większość z was widziała niesamowity, 30-minutowy film Kung Fury. To skondensowana dawka lat 80-tych podana w filmie, którego bohaterami są m. in. policjant-triceratops, Adolf Hilter jako mistrz Kung Fu czy sam Thor. Opublikowany dwa tygodnie temu film obejrzało ponad 14 milionów osób i wydawało się, że tego obrazu po prostu nie można ulepszyć. A jednak! Właśnie trwają pracę nad dodaniem polskiego narratora, a będzie nim nie kto inny jak Tomasz Knapik!

Zobacz też: Nasz Przyjaciel Szatan – komiks promujący film już do pobrania i przeczytania. Za darmo!

Ten polski lektor jest chyba jednym z najbardziej rozpoznawalnych w kraju głosów. Znacie jego tembr z takich produkcji jak Powrót do przyszłości, Szczęki, Strażnik Teksasu czy Świat według Bundych. Po prostu nie można go nie kojarzyć! Nad przerobieniem filmu i dodaniem polskich lektorów pracować będzie polska firma Mikrofonika, która profesjonalnie zajmuje się nagrywaniem i dostarczaniem różnym podmiotom znanych głosów.

Oto pierwszy trailer filmu, już z panem Knapikiem jako narratorem.

Kung Fury – Lektor PLYeah!! Polska wersja Kung Fury nadchodzi! Z błogosławieństwem Laser Unicorns (dzięki chłopaki!!), przy pomocy legendarnego Tomasza Knapika i Macieja Trembowieckiego robimy to! Łapcie trailer i szykujcie się na pełną wersję!!

Hell Yeah!! Polish version of Kung Fury is coming! With blessing from Laser Unicorns (thanks guys!), with help of legendary Tomasz Knapik and Maciej Trembowiecki we’re in it! Check out the trailer and stay tuned for the full version!!

Posted by Mikrofonika on 11 czerwca 2015

I jak się wam podoba? Moim zdaniem po prostu nie może być już lepiej!

Zdjęcie pochodzi z profilu Tomasz Knapik na lektora w Kung Fury, który powstał by wesprzeć ten pomysł.

Paweł Kański

Jestem internetowym zwierzem i jednocześnie łowcą LOL contentu, niepoprawnym fanbojem Twin Peaks i pankiem-weganinem. Uwielbiam nieszablonowe, dziwne kino i literaturę faktu. Dla "internetsów" piszę od kilku lat, głównie poruszając się w tematach technologiczno-sieciowych, ale zawsze ciągnęło mnie także w inne, mniej zbadane rejony. Na Culture Geeks mam nadzieję je spenetrować.

Zobacz również: