David Duchovny, gwiazdor Z Archiwum X i Californication, nagrał płytę

david duchovny nagrał płyte

David Duchowny w tym roku nie daje o sobie zapomnieć. Właśnie pojawił się trailer zapowiadający jego… płytę!

Popularny z serialów Z Archiwum X i Californication aktor udostępnił właśnie teaser do nagranej przez niego płyty. Album został nazwany Hell or Highwater, będzie składał się z 12 piosenek, a jego premiera została zapowiedziana na 12 maja.

W wydanym oświadczeniu Duchovny stwierdził, że to najbardziej osobista rzecz, jaką kiedykolwiek zrobił. Sam traktuje wydanie albumu jako nową przygodę i odkrywanie swoich możliwości.

Trzeba przyznać, że ofensywa Davida Duchovny’ego trwa na całego. Najpierw na początku roku na rynku amerykańskim pojawił się jego debiut książkowy (Holy Cow: A Modern_Day Dairy Tale), niedawno potwierdzono, że aktor wróci do reaktywowanego serialu Z Archiwum X. Należałoby się zastanowić, czym aktor zdoła nas jeszcze w najbliższym czasie zaskoczyć.

Zobacz też: Nowy projekt muzyczny Scarlett Johansson

A co do płyty i opublikowanych do tej pory jej fragmentów (np. tego). Duchovny swoim nagraniami nie wprowadzi rewolucji ani nie zapowiada się niezapomniany album w jego wykonaniu. Piosenki wydają się być typowymi przedstawicielami amerykańskiego folk-rocka z południa z zacięciem bluesa i country. Takich płyt w Stanach Zjednoczonych powstaje setki, ale nielicznym udaje się wybić. W tym przypadku zapewne zadziała nazwisko aktora i album znajdzie większą liczbę nabywców. Wśród słuchaczy zapewne znajdę się i ja, jednak będę należał do grupy, która sięgnie po to raczej z czystej ciekawości i z chęcią miłego rozczarowania się co do zawartości albumu.

 Źródło: nydailynews.com

Michał Adamski

Niepoprawny pesymista, miłośnik wodnej fauny i gramatyczny nazista. Fanatyk filmów Sergio Leone, spaghetti westernów i ogólnie pojętego kina exploitation. Lubi nowe technologie, tenis, football amerykański oraz uwielbia poświęcać wolny czas na gry komputerowe, a w szczególności te, które już przekroczyły wiek pełnoletności.

Zobacz również: