Dragon Ball powraca po 18 latach!

 

dragon ball

Na tę informację czekali chyba wszyscy fani Goku, mali i duzi, starsi i młodsi. Już wkrótce, po 18 latach przerwy Dragon Ball powróci na nasze ekrany! Szykujcie się Super Saiyanie!

Nareszcie. Powiem szczerze, że nie sądziłem, że ten dzień nadejdzie, a jednak! Blisko dwie dekady zajęło twórcom Dragon Balla zrozumienie, że Goku i paczka zasługują na nowe odcinki. Szczęśliwie po 18 latach Dragon Ball znów będzie cieszył oczy fanów na całym świecie.

Zobacz też: Pełna Chata powraca po 20 latach na Netflix

Premiera nowej serii ma odbyć się już w lipcu 2015 roku w sieci telewizyjnej Fuji. Nowa seria ma nazywać się Dragon Ball Chou (Super), choć chou można też tłumaczyć jako hyper czy ultra. Za stworzenie nowej serii odpowiedzialny jest Akira Toriyama, więc możemy się spodziewać, że nowy DB utrzyma klimat i humor poprzednich części. Jeżeli chodzi o fabułę nowego Dragon Balla, to ma być ona umiejscowiona zaraz po tym, jak Goku pokonał Majin Buu.

Nie mogę się już doczekać nowej serii Dragona Balla. Kojarzy mi się ona z wczesnym dzieciństwem, kiedy to zaraz po szkole biegło się oglądać kolejne odcinki emitowane na RTL7. Choć ostatnia seria Dragon Ball GT już nie podobała mi się tak bardzo (może przez to, że udział Toriyamy w jej powstaniu był dość niewielki) to jednak z wielkim sentymentem wspominam te wszystkie godziny poświęcanie na oglądanie niekończących się walk. I z radością witam wiadomość, że znów będę mógł na nie stracić swój czas.

 

Kamil Mizera

Dziennikarz technologiczny, blogger, felietonista. Od 2010 roku zawodowo pisze o technologiach, aplikacjach i Internecie. Co więcej, lubi to robić. O tempora, o mores!

Zobacz również: