Fallout 4 – to się dzieje naprawdę!

Shut up and take my bottle cups

Dosłownie kilkanaście minut temu, firma Bethesda opublikowała w swoich kanałach Social Media coś co podniesie ciśnienie krwi wielu graczom. Na stronie fallout.bethsoft.com znajduje się dobrze znana z serii gier Fallout grafika oraz zegar odliczający 24 godziny. Wszystko wskazuje na to, że jutro o godzinie 16 czasu polskiego zaprezentowane zostaną szczegóły dotyczące wydania Fallout 4 – jednej z najbardziej oczekiwanych gier wszech czasów!

Zobacz też: Gramy! Najciekawsze premiery gier w czerwcu

Fallout 4

Gdyby i to wam nie wystarczyło, wystarczy zajrzeć w kod HTML strony. Znajdziecie tam krótki komunikat stylizowany na informację z systemu UOS, który „obsługuje” w Fallout komputery, tzw. terminale:

PA system failure has occured.

Shutdown of the Masterbrain has been authorized and all sensitive materials have been removed for security purposes.
Please attempt re-access. Have a pleasant day.

 

Tak więc można być już pewnym, że jutro o tej samej porze poznamy, po wielu latach oczekiwań, konkrety dotyczące Fallout 4. To będzie piękny dzień!

 

Paweł Kański

Jestem internetowym zwierzem i jednocześnie łowcą LOL contentu, niepoprawnym fanbojem Twin Peaks i pankiem-weganinem. Uwielbiam nieszablonowe, dziwne kino i literaturę faktu. Dla "internetsów" piszę od kilku lat, głównie poruszając się w tematach technologiczno-sieciowych, ale zawsze ciągnęło mnie także w inne, mniej zbadane rejony. Na Culture Geeks mam nadzieję je spenetrować.

Zobacz również: