Fallout 4 – mamy trailer!

Fallout 4 - pierwszy zrzut ekranu

Zgodnie z wczorajszą zapowiedzią, Bethesda ujawniła kilka szczegółów dotyczących wydania Fallout 4. Wiemy już, że najnowsza część kultowego RPG wydana będzie na pecety, oraz konsole nowej generacji – Playstation4 oraz Xbox One. Pokazano też pierwszy zrzut ekranu z gry oraz jej okładkę. Na deser – pierwszy, oficjalny i całkiem długi trailer Fallout 4!

Oto długo oczekiwany zwiastun Fallout 4:

Wiemy też, że akcja gry dziać się będzie w Bostonie. Bethesda prawdopodobnie wykorzystała w nowej grze silnik Creation znany z innego hitu RPG tego dewelopera – Skyrim. Trailer wskazuje na to, że Fallout 4 będzie w dużym stopniu kontynuacją Fallout 3, szczególnie jeśli chodzi o grafikę, miejskie lokacje i klimat. Nie można też nie zauważyć, że głównemu bohaterowi towarzyszyć pewnie będzie pies, co jest ostatnio dosyć modne w grach (Call of Duty, GTA 5). Twórcy Fallout 4 obiecują też pokazać gameplay podczas targów E3. Odbędą się one w dniach od 16 do 18 czerwca w Los Angeles.

Osobiście jestem bardzo zadowolony z filmowej prezentacji gry. Niestety nie zapowiada się na to, byśmy w F4 zobaczyli dużo innowacji. To będzie raczej nowsza, lepsza wersja Fallout 3. Oczywiście, z oceną potencjału gry warto poczekać do wspomnianych targów E3.

Paweł Kański

Jestem internetowym zwierzem i jednocześnie łowcą LOL contentu, niepoprawnym fanbojem Twin Peaks i pankiem-weganinem. Uwielbiam nieszablonowe, dziwne kino i literaturę faktu. Dla "internetsów" piszę od kilku lat, głównie poruszając się w tematach technologiczno-sieciowych, ale zawsze ciągnęło mnie także w inne, mniej zbadane rejony. Na Culture Geeks mam nadzieję je spenetrować.

Zobacz również: