Gadget dla prawdziwego fana Fallouta: oryginalny Pip-Boy na twojej ręce!

pipboy

Miłośnicy serii gier Fallout wiedzą o co chodzi. Pip-Boy to jeden z najbardziej charakterystycznych gadgetów, którym posługuje się bohater sagi. Ten mini-komputer to niemal symbol Fallouta. A teraz może on trafić również na wasze ręce i co więcej, będzie działać!

Przeczytaj naszą recenzję Fallout Shelter

Na tegorocznych targach E3 Bethesda zorganizowała prawdziwą ucztę dla fanów post-apokaliptycznego Fallouta. Nie tylko pokazała najnowszą, czwartą odsłonę gry, która ma pojawić się na sklepowych półkach już 10 listopada tego roku. Przy okazji ogłosiła wydanie mobilnej gry Fallout Shelter na iOS. Jednak wisienką na torcie okazuje się kolekcjonerskie wydanie Fallout 4, które ma zwierać rzeczywistego Pip-Boya!

 

Oczywiście, nie będzie on miał takich samych funkcji, jak ten z gier. Ale też nie jest to zwykła, przerośnięta atrapa na pokaz. Pip-Boy stanowić będzie rodzaj „noszalnej” konsoli dla naszego telefonu, czy to z Androidem czy z iOS-em. Po włożeniu smartfona do Pip-Boya będzie można korzystać ze specjalnej aplikacji i kontrolować ją za pomocą zielono-apokaliptycznego interfejsu. Szykujcie więc swoje ręce, bo ten gadget wręcz prosi się by go mieć, podczas gdy będziecie zagrywać się w najnowszą odsłonę Fallouta.

Powiem szczerze, że jestem niezwykle ciekawy, jakie funkcje będzie miał ten Pip-Boy i jak będzie wyglądać aplikacja dla niego. Mam również nadzieję, że Bethesda udostępni ją również dla tych, którzy nie zdecydują się na kupienie kolekcjonerskiej wersji gry. O tym jednak przekonamy się zapewne bliżej końca tego roku. Szykujcie więc portfele i czas, bo Fallout 4 zapowiada się rewelacyjnie!

 

Źródło

 

Kamil Mizera

Dziennikarz technologiczny, blogger, felietonista. Od 2010 roku zawodowo pisze o technologiach, aplikacjach i Internecie. Co więcej, lubi to robić. O tempora, o mores!

Zobacz również: