GOG.com ułatwi przetrwanie jesieni i zimy – gry Wiedźmin do 85% taniej!

Wiedźmin 3 - promocja na GOG.com

Są różne sposoby na przetrwanie długiej, szarej i zimnej polskiej jesieni. O jednym z nich pisałem już tutaj, ale to co oferuje sklep GOG.com, jest równie atrakcyjne. Szczególnie, jeśli jeszcze nie mieliście szansy zagrać w żadną z gier z serii Wiedźmin. Ten polski sklep z grami oferuje graczom promocję, dzięki której można kupić jedną z czterech wydanych gier z serii z dużą zniżką.

Zobacz też: Może by tak rzucić wszystko i … zostać wikingiem?

Oczywiście, na pierwszym miejscu warto tu wspomnieć o najnowszej grze z serii – Wiedźmin 3: Dziki Gon na Windows. W sklepie GOG kosztuje ona teraz niecałe 42 euro, co jest 30% zniżką z 60 euro. Jeśli wasze komputery nie dadzą rady „udźwignąć” najnowszego dzieła CD Projekt RED, w promocji znajdziecie starsze gry z serii:

  • Rozszerzona wersja pierwszej części Wiedźmina (Windows+Mac+Linux) kosztuje teraz 1,39 euro (84% mniej niż cena normalna).
  • Drugą, także rozszerzona część gry (Windows i Mac) można kupić za 2,69 euro (85% taniej).
  • Obniżka objęła też grę Wiedźmin: Gra Przygodowa (Windows i Mac) i to też ciekawa pozycja – komputerowa gra planszowa dla czterech graczy. Można ją pobrać z GOG.com za 3,99 euro (60% taniej).

Wszystkie wspomniane gry zawierają też sporo dodatków: ścieżki dźwiękowe, tapety, różnego rodzaju filmy, kalendarze czy artbooki i komiksy. Promocja trwać będzie jeszcze przez najbliższe 60 godzin i chociaż to sporo czasu na podjęcie decyzji, to ja na waszym miejscu długo bym się nie zastanawiał!

Ofertę możecie zobaczyć tutaj.

 

Paweł Kański

Jestem internetowym zwierzem i jednocześnie łowcą LOL contentu, niepoprawnym fanbojem Twin Peaks i pankiem-weganinem. Uwielbiam nieszablonowe, dziwne kino i literaturę faktu. Dla "internetsów" piszę od kilku lat, głównie poruszając się w tematach technologiczno-sieciowych, ale zawsze ciągnęło mnie także w inne, mniej zbadane rejony. Na Culture Geeks mam nadzieję je spenetrować.

Zobacz również: