Google Inbox nareszcie z normalną wersją na iPada

google inbox

Pamiętacie jeszcze Google Inbox? Ta nowa aplikacja do zarządzania Gmailem, która miała swoją premierę w październiku zeszłego roku, wywołała sporo emocji. Inbox diametralnie zmienia sposób, w jaki zarządza jest skrzynka e-mailowa od Google, czyniąc z niej coś na kształt Mailboxa. Do tej pory Inbox, choć dostępny w wersji na iOS czy Androida, nie miał porządnej wersji na iPada. To się jednak właśnie zmieniło.

Google cichaczem, wraz z dzisiejszą aktualizacją 1.2, poprawiło wersję Inboxa dla iPada. Nareszcie aplikacja ma interfejs dopasowany do dużych ekranów. We wcześniejszej wersji wyglądało to tak, jakby komuś nie udało się skalowanie aplikacji. Teraz wszystko wygląda naprawdę dobrze, zarówno w poziomie jak i w pionie. W końcu można korzystać z Inboxa na iPada z przyjemnością.

Google Inbox to bardzo ciekawy projekt, w którym firma chce przearanżować nasz sposób zarządzania mailami. Wiadomości można więc kategoryzować, planować na inne dni, łatwo przenosić do różnych folderów. Inbox również sam kategoryzuje maile i umieszcza je w odpowiednich zakładkach. Wszystko to niezwykle przypomina wspomnianą aplikację Mailbox. Oto, jak działa nowa aplikacja pocztowa od Google:

 

Google Inbox niestety wciąż jest na zaproszenia. Jeżeli nie macie jeszcze Inboxa, piszcie w komentarzach, dysponuję kilkoma zaproszeniami, które z chęcią oddam.

Kamil Mizera

Dziennikarz technologiczny, blogger, felietonista. Od 2010 roku zawodowo pisze o technologiach, aplikacjach i Internecie. Co więcej, lubi to robić. O tempora, o mores!

Zobacz również: