Jake Gyllenhaal to nowy Rocky Balboa?

Southpaw

Do sieci trafił właśnie trailer Southpaw, nowego filmu z Jakiem Gyllenhaalem. Opowiada on historię boksera, który decyduje się na ostatnią w swojej karierze walkę by móc zdobyć pieniądze na opiekę nad swoją córką, którą odebrał mu sąd. Oprócz aktora znanego z Nightcrawler w obrazie zobaczymy też Foresta Whitakera oraz rapera 50 Cent.

Nie jestem wielkim fanem filmów o bokserach, które wydają mi się dosyć sztampowe, ale ze względu na sympatię do odtwórcy głównej roli na pewno postaram się ten film obejrzeć. Southpaw zapowiada się naprawdę interesująco, warto będzie więc sprawdzić w jakiej formie będzie Gyllenhaal po całkiem niezłym, chociaż chyba nieco przereklamowanym Nightcrawler. 

Gyllenhall i 50 Cent

Film ma wejść do amerykańskich kin 31 lipca.

Źródło

Paweł Kański

Jestem internetowym zwierzem i jednocześnie łowcą LOL contentu, niepoprawnym fanbojem Twin Peaks i pankiem-weganinem. Uwielbiam nieszablonowe, dziwne kino i literaturę faktu. Dla "internetsów" piszę od kilku lat, głównie poruszając się w tematach technologiczno-sieciowych, ale zawsze ciągnęło mnie także w inne, mniej zbadane rejony. Na Culture Geeks mam nadzieję je spenetrować.

Zobacz również: