Jay i Cichy Bob powrócą w Szczurach z supermarketu 2!

Kevin Smith

Kevin Smith, jeden z najciekawszych niezależnych reżyserów publicznie zapowiedział powstanie drugiej części Szczurów z supermarketu. Na razie powstaje scenariusz, więc trudno jest powiedzieć o tej produkcji cokolwiek więcej. Film ma mieć premierę wiosną 2016 roku.

Zobacz też: Flash Gordon powróci na kinowe ekrany?

Nie znamy jeszcze obsady, ale wydaje się chyba niemal pewne, że w produkcji pojawią się dwie ważne postacie, nierozerwalnie związane z postacią Kevina Smitha. Chodzi oczywiście o Jaya oraz Cichego Boba (granego zresztą przez samego reżysera) – dwóch przepalonych nieudaczników, a jednocześnie domorosłych filozofów, których wartkie dialogi (a raczej monologii Jaya, Cichy Bob nie należy do najbardziej wygadanych osób) przeszły już do historii kina.

Pierwsza część Szczurów z supermarketu opowiadała historię dwóch przyjaciół, którzy zostają rzuceni przez swoje dziewczyny. W szaleńczej misjo odzyskania ich względów mają pomóc im Jay oraz Cichy Bob.

Źródło

Paweł Kański

Jestem internetowym zwierzem i jednocześnie łowcą LOL contentu, niepoprawnym fanbojem Twin Peaks i pankiem-weganinem. Uwielbiam nieszablonowe, dziwne kino i literaturę faktu. Dla "internetsów" piszę od kilku lat, głównie poruszając się w tematach technologiczno-sieciowych, ale zawsze ciągnęło mnie także w inne, mniej zbadane rejony. Na Culture Geeks mam nadzieję je spenetrować.

Zobacz również: