Jest już pierwszy zwiastun Dragon Ball Super!

dragon ball

Odliczanie trwa. Za niespełna 3 tygodnie, po raz pierwszy od 18 lat, na ekranach telewizorów zagości Goku i spółka, czyli kultowy Dragon Ball! Z tej okazji ukazał się pierwszy zwiastun nowej serii, który uchyla rąbka tajemnicy.

Zobacz też: Czy nareszcie doczekamy się Akiry w wersji kinowej? Jest na to szansa

5 lipca. To właśnie tego dnia na kanale Fuji TV (i innych kanałach) swoją premierę będzie miał pierwszy odcinek nowej serii: Dragon Ball Super. Fabuła nowego Dragon Balla będzie osadzona kilka lat po tym, jak Majin Buu został pokonany. A oto krótkie promo, które zwiastuje najnowszego DB:

 

Jak widać, filmik nie jest szczególnie długi czy wyczerpujący. Możemy jednak zobaczyć na nim dwie nowe postacie, zapewne arcy-złych, czarnych charakterów, z którymi trzeba będzie się rozprawić. Cieszy również fakt, że nowa seria zachowuje stylistykę z poprzednich części. Nie ma się zresztą czemu dziwić, bo za Dragon Ball Chou odpowiedzialny jest sam twórca serii, a więc Akira Toriyama. Fani serii mogą już zacierać ręce i szykować się na humor, akcję i nieskończenie długie sceny walk.

Źródło

 

Kamil Mizera

Dziennikarz technologiczny, blogger, felietonista. Od 2010 roku zawodowo pisze o technologiach, aplikacjach i Internecie. Co więcej, lubi to robić. O tempora, o mores!

Zobacz również: