Jest pierwszy trailer Human Centipede 3! Oglądajcie, ale na własną odpowiedzialność!

Human Centipede 3 Full sequence

Twórcy serii Human Centipede nie mają litości! W dodatku są niesamowicie dumni, że tworzą jedną z najbardziej bezwstydnych franczyz w historii kina. O tym stwierdzeniu można dyskutować, jednak jedno jest pewne – dwie części są naprawdę ohydne, pełne bezsensownej przemocy i na pewno nie spodobają się wszystkim, nawet największym fanom krwawych i wulgarnych horrorów. Za to właśnie je lubię, chociaż muszę przyznać, że podczas drugiej części nie raz musiałem zakrywać oczy by darować sobie niektórych widoków… Jeśli nie jesteście zaznajomieni z tematem Human Centipede 3, dobrze radzę wam dwa razy się zastanowić zanim obejrzycie trailer do ostatniego filmu trylogii. Jeśli filmy się wam podobały, to… po pierwsze dobrze się nad sobą zastanówcie, a po drugie – zapraszam do obejrzenia zapowiedzi!

Zobacz też: Let the right one in – świetny horror o wampirach doczeka się serialu

Fabuły Human Centipede 3 nie będę streszczał, bo jest równie absurdalna i obrzydliwa jak inne części filmu. Po prostu, obejrzyjcie to:

 

Jak widzicie w trzeciej odsłonie zobaczymy dwóch bohaterów Ludzkiej Stonogi i Ludzkiej Stonogi 2: Billa Bossa granego przez Dietera Lasera (w pierwszej „Stonodze” grał rolę sadystycznego chirurga Dr Heitera…) oraz Laurence’a R. Harveya, który samą aparycją potrafi wywołać dreszcze obrzydzenia (w drugiej części wcielił się w chorego psychicznie stróża parkingowego Martina Lomaxa).

Premiera filmu już 22 maja tego roku.

Źródło

Paweł Kański

Jestem internetowym zwierzem i jednocześnie łowcą LOL contentu, niepoprawnym fanbojem Twin Peaks i pankiem-weganinem. Uwielbiam nieszablonowe, dziwne kino i literaturę faktu. Dla "internetsów" piszę od kilku lat, głównie poruszając się w tematach technologiczno-sieciowych, ale zawsze ciągnęło mnie także w inne, mniej zbadane rejony. Na Culture Geeks mam nadzieję je spenetrować.

Zobacz również: