Krwawa masakra w lesie deszczowym, czyli Green Inferno już wkrótce w kinach

green inferno

Miłośnicy krwawych horrorów pokroju Hostel czy Cabin Fever już wkrótce będą mieli swoją ucztę. Nowy film twórcy owych filmów, czyli Eli Rotha, trafi do kin tej jesieni. A niewiele brakowało, by nigdy się nie ukazał.

Zobacz też: Zobacz nowy, krwawy teaser do serialu Ash vs Evil Dead!

Pamiętacie jeszcze może zwiastuny do filmu The Green Inferno? Sięgnijcie pamięcią rok wstecz, bo właśnie wtedy miał mieć swoją premierę film, którego krwawo-masakryczna akcja toczy się w lasach Amazonii. Jednak ze względu na problemy finansowe projektu, horror nigdy nie trafił do kin. To się jednak zmieni, a to za sprawą Blum’s Blumhouse Productions, które zdecydowało się wyłożyć kasę na Zielone Piekło. O tym szczęśliwym wydarzeniu poinformował sam Eli Roth w krótkim filmiku na swoim Facebooku.

Film ostatecznie trafi do kin 25 września. The Green Inferno opowiada o losach grupy znajomych, którzy wybrali się do Amazonii by walczyć o zachowanie skarbów natury. Jak to jednak u Rotha bywa, życie zgotuje im zupełnie innych, krwawy i kanibalistyczny los.

Jeżeli więc zdążyliście już zapomnieć o tym filmie, to zobaczcie te dwa zwiastuny:

 

Kamil Mizera

Dziennikarz technologiczny, blogger, felietonista. Od 2010 roku zawodowo pisze o technologiach, aplikacjach i Internecie. Co więcej, lubi to robić. O tempora, o mores!

Zobacz również: