Louis C.K. stworzy własny film!

Louis CK i policjant

Louis C.K. to w chwili obecnej mój ulubiony komik, czego wyraz dałem już jakiś miesiąc temu tutaj. To niezmiernie zabawny, szczery i jednocześnie trochę dołujący komik, który nie ma za grosz litości dla siebie i nie zna żadnych tabu. Teraz oprócz pracy nad swoim autorskim serialem postanowił nakręcić własny film. Oczywiście, będzie to komedia.

Zobacz też: Na co do kina w maju? Zobacz najciekawsze premiery filmowe!

Louis Székely, bo tak naprawdę nazywa, nie tylko wyreżyseruje film, ale też napisze do niego scenariusz i zagra główną rolę. Produkcja ma już tytuł – I’m a Cop i opowiadać będzie o gliniarzu w średnim wieku, który stara się zmierzyć z legendą swojej zmarłej matki, która była bardzo szanowaną policjantką. To ciekawe, bo komik ma najwyraźniej podejrzany, policyjny fetysz. W rolę stróża prawa wcielał się już w serialu Parks and Reacration i w swojej własnej produkcji, Louie. Co więcej, najświeższy odcinek tego serialu opowiada o starym kumplu komika z lat młodzieńczych, który pracuje jako policjant.

Louis CK jako policjant i kot

Nie wiadomo jeszcze kiedy I’m a Cop trafi do produkcji. W chwili obecnej Louis C.K. pracuje bowiem nad serialem Louie i animowanym filmem The Secret Life of Pets, gdzie podkłada głos … ekhm … psu. Przypadek?

Źródło

Paweł Kański

Jestem internetowym zwierzem i jednocześnie łowcą LOL contentu, niepoprawnym fanbojem Twin Peaks i pankiem-weganinem. Uwielbiam nieszablonowe, dziwne kino i literaturę faktu. Dla "internetsów" piszę od kilku lat, głównie poruszając się w tematach technologiczno-sieciowych, ale zawsze ciągnęło mnie także w inne, mniej zbadane rejony. Na Culture Geeks mam nadzieję je spenetrować.

Zobacz również: