Mamy pierwszy zwiastun do wskrzeszonego serialu Heroes Reborn!

hereos reborn

Pamiętacie jeszcze serial Heroes? Miał on swoją premierę w 2006 roku i po 4 sezonach zniknął z telewizji. Heroes był jednym z pierwszych seriali nowego typu, w których fabuła kręciła się wokół ludzi obdarzonych supermocami. Teraz, po blisko 5 latach Heroesi wracają w zupełnie nowej odsłonie!

Zobacz też: Drugi sezon True Detective – opłacało się czekać!

Już 24 września tego roku na kanale NBC będzie można zobaczyć nowy sezon wskrzeszonego serialu Heroes, pod tytułem Heroes Reborn. Od lutego, kiedy pojawiło się pierwsze, krótkie promocyjne wideo nowego serialu, niewiele było słychać o nowych Heroesach. Aż do teraz, bo właśnie ukazał się pierwszy, pełny zwiastun Heroes Reborn:

 

Jak możemy zobaczyć na tym trailerze, w nowych Heroesach zobaczymy kilka dobrze znanych postaci, włącznie z ulubionym przez wszystkich Hiro Nakamura oraz mniej lubianym agentem Noah Bennetem. Nie zabraknie jednak również zupełnie nowych postaci. Sam zwiastun niewiele wyjaśnia co do wątku fabularnego nowego sezonu, ale to powinno tylko zaostrzyć nasze apetyty.

Osobiście mam mieszane uczucia co do Heroesów. Pierwszy sezon uważam za naprawdę dobry. Drugi uszedł w tłumie, ale pozostałe 2 były już naprawdę średnie. Czy twórcom Heroes Reborn uda się przywrócić do życia ten serial? Nie będą mieli łatwego zadania, zwłaszcza, gdy obecnie aż roi się od seriali o superbohaterach. Ale może właśnie nowi Heroesi będą jakaś formą odtrutki na kolejne produkcje ożywiające postacie z uniwersum Marvela i DC. Mam taką nadzieję i już szykuję popcorn.

Kamil Mizera

Dziennikarz technologiczny, blogger, felietonista. Od 2010 roku zawodowo pisze o technologiach, aplikacjach i Internecie. Co więcej, lubi to robić. O tempora, o mores!

Zobacz również: