Microsoft znów szaleje! Dodatkowe 100 GB w OneDrive dla użytkowników Dropboxa

leo

Trzeba przyznać Microsoftowi, że się nie patyczkuje. Ewidentnie poszedł na wojnę o użytkowników wirtualnych dysków w chmurze i robi to naprawdę dobrze. Dopiero co zaczął program rozdawania 100 GB wolnej przestrzeni na dysku OneDrive w ramach Bing Rewards (pisaliśmy o tym tutaj), a już wyprowadza kolejny cios. Choć program wciąż jest aktywny, to Microsoft postanowił sięgnąć po użytkowników Dropboxa i zaoferować im dodatkowe 100 GB u siebie! Jeżeli więc macie Dropboxa, to nie możecie przeoczyć tej okazji.

Co zrobić, żeby dostać całkowicie za darmo dodatkowe 100 GB w OneDrive na rok. To niezwykle proste, wystarczy udowodnić Microsoftowi, że jest się klientem Dropboxa. Najpierw oczywiście trzeba mieć konto zarówno w OneDrive, jak i w Dropboksie.

Jeżeli to nie problem, to kliknijcie w TEN LINK.

Odeśle on was do strony promocji i weryfikacji waszego konta w Dropbox. Po kliknięciu w Verify and get my storage będziecie musieli zalogować się do swojego Dropboksa za pomocą maila i hasła. Następnie wystarczy zapisać specjalny plik od Microsoftu w swoim Dropboksie, który udowodni firmie, że to jest właśnie wasze konto.

verify

 

Po jego zapisaniu otrzymacie potwierdzenie uzyskania dodatkowych 100 GB w OneDrive.

onedrive dropbox

 

Opcja ta działa również z polskimi kontami, więc nie ma na co czekać!

Zrzut ekranu 2015-02-20 o 09.53.55

 

Jak widać Microsoftowi naprawdę zależy na tym, by zwiększyć bazę swoich klientów i użytkowników OneDrive. W zaledwie kilka dni rozdał 200 GB wolnej przestrzeni, zarówno przez Bing Rewards, jak i dla użytkowników Dropboxa. Kto wie, może szykują podobną promocję dla użytkowników Google Drive? Tak czy owak, mnie do siebie przekonali – mój dysk OneDrive w ciągu kilku dni zwiększył się o 200 GB, czym Microsoft zdobył moją uwagę oraz moje pliki.

Źródło

Kamil Mizera

Dziennikarz technologiczny, blogger, felietonista. Od 2010 roku zawodowo pisze o technologiach, aplikacjach i Internecie. Co więcej, lubi to robić. O tempora, o mores!

Zobacz również: