Motorola przecenia swoje smartwatche na Amazonie

motorola moto 360

Moto 360 to smartwatch od Motoroli, który blisko rok temu zrobił sporo szumu. Okrągła koperta odróżniała go od innych inteligentnych zegarków, a Android Wear uczynił go w pełni funkcjonalnym produktem. Jeżeli do tej pory jeszcze nie pomyśleliście o zakupie jakiegoś smartwatcha, to właśnie nadarza się dobra okazja, bo Motorola zaczęła przeceniać swoje Moto 360.

Zobacz też: Czy warto kupić LG G Watch R? Recenzja i opinia

Już wkrótce można spodziewać się nowej generacji smartwatchy Moto 360. Z tej okazji firma postanowiła nieco przecenić obecne modele, by zrobić miejsce na nowe produkty. Na Amazonie można znaleźć już Moto 360 za 179 dolarów, a wersja z metalowym paskiem spadła do 229 dolarów. Również w europejskich wersjach Amazonu można znaleźć już przecenione smartwatche. Co ważne, na oficjalnej stronie jeszcze nie ma tych nowych cen.

moto 1 moto 2

Jeżeli więc zastanawiacie się nad kupnem smartwatcha, to ta oferta może was zainteresować. W obliczu premiery Apple Watch, na którego właśnie dzisiaj ruszyły zamówienia, inne firmy muszą postarać się, by zainteresować swoimi zegarkami klientów. Obniżanie cen może być właśnie takim wabikiem.

Kamil Mizera

Dziennikarz technologiczny, blogger, felietonista. Od 2010 roku zawodowo pisze o technologiach, aplikacjach i Internecie. Co więcej, lubi to robić. O tempora, o mores!

Zobacz również: