Najciekawsze trailery z targów Comic Con

the-walking-dead

Podczas skończonego właśnie weekendu, w amerykańskim San Diego trwały targi Comic Con. To jedna z największych imprez na świecie poświęcona w całości komiksom, grom wideo, filmom oraz innym elementom współczesnej popkultury. Tradycyjnie już, wielu twórców filmów i gier pokazuje na targach zapowiedzi swoich dzieł, starając się zapewnić odwiedzającym targi geekom trochę rozrywki i zachęcić ich do pójścia do kina, kupienia nowej gry czy obejrzenia serialu. Nie inaczej było tym razem, dlatego postanowiłem zrobić dla was wstępną selekcję i zebrać najciekawsze, moim zdaniem, trailery z zakończonego właśnie Comic Con. Oto one:

The Walking Dead

Trailer nowego sezonu wyciekł do sieci w piątek rano, ale była to wersja filmowana z ukrycia, więc jakość pozostawiała wiele do życzenia. Niewiele później zapowiedź 6 odsłony tego popularnego serialu została już opublikowana przez FOX International. Jeśli jeszcze jej nie widzieliście, zróbcie to koniecznie! Będzie się działo…

Fear The Walking Dead

Jeszcze więcej zombie! Fear The Walking Dead to spin-off Żywych Trupów, a akcja dziać się będzie w czasie początków rozwoju epidemii zamieniających ludzi w chodzące truchła. Tłem historii będzie Los Angeles, a jej głównymi bohaterami zwykła, amerykańska rodzina. Póki co, trailer nie zachwyca, ale pamiętam też, że byłem wyjątkowo sceptyczny co do The Walking Dead. Jednak po kilku odcinkach wsiąkłem totalnie. Mam nadzieję, że z Fear The Walking Dead będzie podobnie. Oprócz trailera pokazano dwa krótkie teasery.

Ash vs Evil Dead

To trailer na który naprawdę czekałem z niecierpliwością i muszę przyznać, ze nie jestem zawiedziony. Bruce Campbell znów bierze do ręki piłę mechaniczną i bierze się za oczyszczanie okolicy z piekielnych stworów. Tym razem chce raz na zawsze naprawić błędy sprzed kilkudziesięciu lat i uwolnić świat od potępieńców. Będę trzymał kciuki za ten serial, wiele sobie po nim obiecuje!

Star Wars: The Force Awakens

Zróbmy sobie trochę odpoczynku od żywych trupów i potworów z piekła, a skupmy się na czymś nieco bardziej … kosmicznym. Podczas Comic Con nie pokazano co prawda klasycznego trailera do Gwiezdnych Wojen, ale w zamian udostępniono kilkuminutowy film pokazujący pracę za kulisami nowego Star Wars. Przez moment widać nawet Harrisona Forda gramolącego się na siedzenie pilota w Sokole Millenium. Po jego obejrzeniu mam w zasadzie tylko jedno pytanie: co do cholery robi tam Simon Pegg?

Batman v Superman: Dawn of Justice

Zawsze mam sporo oporów przed oglądaniem filmów na podstawie komiksów, wydaje mi się jednak, że akurat z tej pordukcji powinienem być zadowolony. Główne powody? Mój ulubiony superbohater (Batman) zmierzy się z tym najbardziej nudnym, w rolę Lexa Luthora wcielił się tutaj Jesse Eisenberg (decyzja kontrowersyjna, ale podejrzewam, że raczej dosyć trafna), a w roli Batmana zobaczymy Bena Afflecka. Z chęcią zobaczę wyniki tego eksperymentu!

Na który film lub serial czekacie najbardziej?

Paweł Kański

Jestem internetowym zwierzem i jednocześnie łowcą LOL contentu, niepoprawnym fanbojem Twin Peaks i pankiem-weganinem. Uwielbiam nieszablonowe, dziwne kino i literaturę faktu. Dla "internetsów" piszę od kilku lat, głównie poruszając się w tematach technologiczno-sieciowych, ale zawsze ciągnęło mnie także w inne, mniej zbadane rejony. Na Culture Geeks mam nadzieję je spenetrować.

Zobacz również: