Nowa gra Star Wars: Uprising nadchodzi! Zobaczcie zwiastun

Star Wars Uprising

Końcówka tego roku bez wątpienia należeć będzie do Star Wars. W oczekiwaniu na kinowy film Star Wars: The Force Awakens będziemy mogli pograć w sieci w grę Star Wars: Battlefront, która ma być wydana tej jesieni. To jednak nie koniec atrakcji, bo już wkrótce czeka nas zupełnie nowa, mobilna gra w klimatach Gwiezdnych Wojen!

Zobacz też: TIE Fighter, czyli krótka animacja w klimacie Star Wars. W sam raz do porannej kawy!

Star Wars: Uprising to gra, która ma trafić na iOS-a oraz Androida. Za jej produkcję odpowiedzialne jest studio Kabam, znane z takich tytułów, jak chociażby The Lord of the Rings: Legends of Middle-earth czy Fast & Furious: Legacy. Oczywiście wszystko to pod czujnym okiem Lucasfilm i The Walt Disney Company. Co nas czeka w odległej Galaktyce?

Star Wars: Uprising ma być RPG-iem, którego fabuła toczy się po wydarzeniach ze Star Wars: Return of the Jedi, ale przed The Force Awakens. Gracze będą mogli tworzyć własne postacie, zdobywać sprzęt, rozwijać skille, brać udział w misjach oraz współpracować w real-time z innymi uczestnikami rozgrywki, a wszystko to oczywiście w klimatach Gwiezdnych Wojen. Czy można chcieć czegoś więcej? Tak! Trailera, który wprowadza nas w klimat tego tytułu – oto on:

 

Jeżeli chcecie więcej informacji o Star Wars: Uprising lub chcecie się zapisać na listę mailingową, to koniecznie odwiedźcie oficjalną stronę gry. Z mojej strony powiem tylko tyle: już szykuję miejsce na telefonie i tablecie na przyjęcie Star Wars: Uprising. Niech Moc będzie z Wami!

Źródło

Kamil Mizera

Dziennikarz technologiczny, blogger, felietonista. Od 2010 roku zawodowo pisze o technologiach, aplikacjach i Internecie. Co więcej, lubi to robić. O tempora, o mores!

Zobacz również: