Nowe zwiastuny filmów: Ant-Man, Tomorrowland, Avengers: Age of Ultron

antman

W tym roku w kinach królować będą wszelkiej maści superbohaterowie oraz historie z pogranicza science-fiction i baśni. Zapowiada się więc nader napięty grafik dla fanów wybuchów, bitew, laserów i statków kosmicznych. Miłośnicy marvelowskich herosów będą bez wątpienia usatysfakcjonowani. Oto 3 nowe filmiki, które przybliżą nam to, co czeka nas już wkrótce w kinach.

Zobacz także: Mad Max Fury Road dostał kategorię R, a jego fragmenty wzbudzają zachwyt za oceanem. Oto, co wiemy o filmie

Ant-Man

Zacznijmy od najmniejszego na świecie superbohatera, a wiec Ant-Mana. Ten komiksowy bohater po raz pierwszy zostanie pokazany na dużym ekranie jeszcze tego lata. Oto zapowiedź zwiastuna nowego filmu:

 

Avengers: Age of Ultron

A skoro w świecie Marvela się obracamy, to nie możemy zapomnieć o najnowszej odsłonie filmu o wesołej paczce superbohaterów, czyli o Avengers: Age of Ultron. W sieci można znaleźć już kilka trailerów do tego filmu, który ma mieć swoją premierę już w przyszłym miesiącu, jednak ostatnio ukazał się filmik przybliżający nieco ten obraz. Oto w roli głównej Hulk i Iron-Man na sterydach:

 

Tomorrowland

Na koniec nowy zwiastun bardzo ciekawie zapowiadającego się filmu Tomorrowland z Georgem Clooney’m w roli głównej. O Tomorrowland pisałem już TUTAJ, więc teraz zostawiam was tylko z nowym trailerem:

 

Kamil Mizera

Dziennikarz technologiczny, blogger, felietonista. Od 2010 roku zawodowo pisze o technologiach, aplikacjach i Internecie. Co więcej, lubi to robić. O tempora, o mores!

Zobacz również: