Nowy projekt muzyczny Scarlett Johansson

scarlett johansson the singles

Znana przede wszystkim ze swoich aktorskich dokonań Scarlett Johansson połączyła siły z Este Haim, basistką zespołu Haim, i założyła zespół The Singles.

W skład zespołu wejdą także Holly Miranda, Kendra Morris i Julia Hatigan. Członkinie The Singles określają swoje brzmienie jako „Superpop”.

W oświadczeniu prasowym Johansson stwierdziła, że ideą jest stworzenie muzyki „superpop dance”, którą piszą i grają kobiety. Jako inspiracje muzyczne wymieniła Grimes, The Bangles i Go-Go’s.

Nie jest to pierwsza przygoda znanej aktorki z muzyką. W przeszłości wydała już dwie płyty – Anywhere I Lay My Head, która zawierała piosenki napisane przez Toma Waitsa, oraz Break Up w kolaboracji z amerykańskim songwriterem, Pete’em Yornem.

Oto pierwszy singiel zespołu The Singles Candy.

Muszę przyznać, że brzmi to dość ciekawie. Z dużym zainteresowaniem czekam na więcej materiału!

 

Michał Adamski

Niepoprawny pesymista, miłośnik wodnej fauny i gramatyczny nazista. Fanatyk filmów Sergio Leone, spaghetti westernów i ogólnie pojętego kina exploitation. Lubi nowe technologie, tenis, football amerykański oraz uwielbia poświęcać wolny czas na gry komputerowe, a w szczególności te, które już przekroczyły wiek pełnoletności.

Zobacz również: