Nowy trailer Batman: Arkham Knight

Arkham Knight W sieci pojawił się dwuminutowy trailer zapowiadający grę Batman: Arkham Knight!

Zaprezentowany film przedstawia nam zarys fabuły nowej części przygód Batmana. Człowiek Dwie Twarze, Pingwin, Człowiek Zagadka Arkham Knight, Harley Quinn i Trujący Bluszcz zawiązują współpracę w celu ostatecznego usunięcia Batmana. Wydaje się, że na ich czele stoi Scarecrow. Oto trailer:

Arkham Knight będzie czwartą grą z serii nowych gier o Batmanie. W przeciwieństwie do poprzedniej, słabo przyjętej części Arkham Origins, przy tworzeniu Arkham Knight brało udział studio Rocksteady, które odpowiadało za ogromny sukces pierwszych dwóch gier z serii – Arkham Asylum i Arkham City.

Nowe przygody Batmana mają być jeszcze bardziej mroczne i „poważne” niż jego poprzednicy. Gra w Stanach Zjednoczonych otrzymała kategorię M (Mature), czyli będzie przeznaczona dla dorosłych graczy (wcześniej oznaczana była literką T (Teens).

Batman Arkham Knight ma wnieść nowe rozwiązania w rozgrywce. Przede wszystkim będzie to większa, otwarta mapa oraz możliwość poruszania się po ulicach miasta za pomocą Batmobilu.

Premiera gry została zapowiedziana na 2 czerwca. Czekamy z niecierpliwością!

 

 

 

 

Michał Adamski

Niepoprawny pesymista, miłośnik wodnej fauny i gramatyczny nazista. Fanatyk filmów Sergio Leone, spaghetti westernów i ogólnie pojętego kina exploitation. Lubi nowe technologie, tenis, football amerykański oraz uwielbia poświęcać wolny czas na gry komputerowe, a w szczególności te, które już przekroczyły wiek pełnoletności.

Zobacz również: