Nowy trailer dla Avengers: Age of Ultron

Marvel Avengers Age of Ultron

Filmy oparte o komiksach można tylko kochać lub nienawidzić. Ciężko jest znaleźć osoby całkowicie na nie obojętne. Duża porcja patosu, ludzie biegający w obcisłych kostiumach i nieznośna czasem ilość futurologicznych gadgetów może przyprawić o mdłości. Jedno jest jednak pewne – w ostatnich latach powstało dosyć dużo ciekawych i naprawdę epickich produkcji do których na pewno należy seria The Avengers. Wczoraj późnym wieczorem w sieci pojawił się kolejny trailer do trzeciej części przygód grupy superbohaterów, którzy walczą ze złem i ratują Ziemię przed zagładą. Age of Ultron zapowiada się równie mocarnie jak poprzednie części przygód Iron Mana i Hulka.

 

W najnowszej odsłonie Avengers, grupie głównych bohaterów przyjdzie walczyć ze złowrogim Ultronem. Zresztą, mniejsza o scenariusz, lepiej rzućmy okiem na Scarlett Johansson, superbohaterów po raz kolejny ratujących naszą cywilizację i planetę:

Światowa premiera filmu odbędzie się w kwietniu, a do Polski obraz trafi do kin 7 maja.
Źródło grafiki

Paweł Kański

Jestem internetowym zwierzem i jednocześnie łowcą LOL contentu, niepoprawnym fanbojem Twin Peaks i pankiem-weganinem. Uwielbiam nieszablonowe, dziwne kino i literaturę faktu. Dla "internetsów" piszę od kilku lat, głównie poruszając się w tematach technologiczno-sieciowych, ale zawsze ciągnęło mnie także w inne, mniej zbadane rejony. Na Culture Geeks mam nadzieję je spenetrować.

Zobacz również: