Nowy trailer piątego sezonu Gry o Tron

Game-of-Thrones-Season-5 trailer Producenci serialu Gra o Tron udostępnili nowy trailer 5 sezonu, którego premiera telewizyjna nastąpi już za miesiąc.

Game of Thrones to obecnie jeden z najpopularniejszych seriali, co potwierdzał przez ostatnie 4 sezony produkcji. Nowy trailer 5 serii nie pokazuje nam zbyt wiele nowego w porównaniu do poprzedniego zwiastuna. Jednak potwierdza to, że będzie poruszał motywy zawarte zarówno w 4, jak i 5 tomie książki. Oto zaprezentowany materiał:

Przyznam, że martwi mnie trochę jednak pominięcie wątku Żelaznych ludzi, który w 4. i 5. tomie książki odgrywał dość ważną rolę. Mam nadzieję, że nie zrezygnowano z niego ostatecznie.

Piąty sezon Game of Thrones jest pierwszym, w którym George R. R. Martin nie brał udziału przy tworzeniu scenariusza. Jest to wynikiem „zmuszenia” autora do skupienia głównych sił na pracy nad szóstym tomem książki, którego prawdopodobna nazwa to The Winds of Winter.

Premiera telewizyjna nowych odcinków Gry o Tron w kanale HBO została zapowiedziana na 12 kwietnia w Stanach Zjednoczonych. Jednak wcześniej, już 18 marca w Londynie, będzie miała miejsce oficjalna premiera piątego sezonu, w której wezmą udział twórcy i aktorzy grający główne role w serialu. Piąty sezon, podobnie jak poprzednie, ma składać się z 10 odcinków.

 

Michał Adamski

Niepoprawny pesymista, miłośnik wodnej fauny i gramatyczny nazista. Fanatyk filmów Sergio Leone, spaghetti westernów i ogólnie pojętego kina exploitation. Lubi nowe technologie, tenis, football amerykański oraz uwielbia poświęcać wolny czas na gry komputerowe, a w szczególności te, które już przekroczyły wiek pełnoletności.

Zobacz również: