Pełna Chata powraca po 20 latach na Netflix

full house

Pamiętacie może ze swojego dzieciństwa serial Full House, czyli Pełna Chata? Ten wesoły serial o nieco zwariowanej rodzince, z którego chyba wszyscy najlepiej pamiętają urocze bliźniaczki, był w latach 90-tych niekwestionowanym hitem. Ktoś w Netflix, nie wiem czy szaleniec czy geniusz, postanowił, że warto by jeszcze raz wróci do tego pomysłu. Ma to nastąpić już w przyszłym roku.

Zobacz też: Z Archiwum X powraca!

Fuller House, co możemy przetłumaczyć jako Pełniejsza Chata, ma być kontynuacją wspominanego serialu. Blisko 20 lat od wyemitowania ostatniego, ósmego sezonu Pełnej Chaty postanowiono, że powstanie nowy serial nawiązujący do tego poprzedniego. Jego premiera ma odbyć się w 2016 roku, a sezon ma liczyć 13 odcinków.

Za Fuller House stoi Jeff Franklin, twórca oryginału. W Pełniejszej Chacie zobaczymy kilka twarzy znanych z pierwowzoru, a więc Candace Cameron-Bure, Jodie Sweetin i Andrea Barber, a w rolę Wujka Jesse ponownie wcieli się John Stamos, który też jest producentem serialu. Fuller House nie będzie jednak po prostu kontynuacją Pełnej Chaty – scenarzyści zapowiadają nową narrację, która ma przyciągnąć przed ekrany współczesnych odbiorców, jednak bez pominięcia fanów serialu sprzed lat.

 

Nie jestem pewien, czy wykopywanie trupa z cmentarza i tworzenie z niego serialowego Frankensteina wyjdzie na dobre Netflixowi. Wprawdzie produkcja tego typu serialu raczej nie powinna być szczególnie droga, to jednak odgrzewane danie już nie smakuje tak dobrze, jak świeże. I o ile pokładam spore nadzieje w tym, że nowa seria Z Archiwum X nie zawiedzie, o tyle trudno mi sobie wyobrazić wskrzeszenie Pełnej Chaty. Inna sprawa, że nie byłem nigdy jakiś fanem, więc nader chłodno podchodzę do wieści, że postanowiono wznowić ten serial. Czy uda się Franklinowi przywrócić nieco klimatu z oryginalnej serii, czy też może powstanie kolejny, mdły sitcom? Przekonamy się już w przyszłym roku.

Kamil Mizera

Dziennikarz technologiczny, blogger, felietonista. Od 2010 roku zawodowo pisze o technologiach, aplikacjach i Internecie. Co więcej, lubi to robić. O tempora, o mores!

Zobacz również:

  • Ka Ta

    Fantastycznie :D Tyle lat na tą chwilę „czekałam” :D

    • KamilMizera

      I w końcu się udało;)