Pełny trailer do drugiego sezonu Fargo 2 – zima, funky i Kirsten Dunst

Drugi sezon Fargo

Czuję to w kościach – drugi sezon serialu Fargo będzie miał szansę przebić pod każdym względem pierwszą serię! Po obejrzeniu tego pełnego, oficjalnego trailera nie mam w zasadzie wątpliwości, że to będzie świetna, dopracowana pod każdym względem produkcja. Filmowa zapowiedź pełna jest wyrazistych bohaterów, świetnych aktorów, a mroźną atmosferę podgrzewa muzyka z lat 70-tych. Nie wiem jak wy, ale ja się jaram!

Zobacz też: Lata 80., Miami i dużo narkotyków – oto Narcos, nowy serial od Netflixa

Akcja Fargo 2 będzie mieć miejsce w 1979 roku, a głównym bohaterem został policjant i weteran wojny w Wietnamie –  Lou Solverson. W drugim sezonie zobaczymy jak walczy z lokalnymi gangsterami i dba o zabezpieczenie wizyty przyszłego prezydenta Stanów Zjednoczonych, Ronalda Reagana, w tytułowym mieście. Zobaczcie sami jak cała ta historia się zapowiada:

Szczerze przyznam, że ten trailer sprawił, że w ogóle nie będę tęsknił za bohaterami, świetnego przecież, pierwszego sezonu. Nowa historia i nowi uczestnicy przygód w Fargo wyglądają naprawdę świetnie. Jak wam się to wszystko podoba?

Premiera w październiku. Jak żyć?

Paweł Kański

Jestem internetowym zwierzem i jednocześnie łowcą LOL contentu, niepoprawnym fanbojem Twin Peaks i pankiem-weganinem. Uwielbiam nieszablonowe, dziwne kino i literaturę faktu. Dla "internetsów" piszę od kilku lat, głównie poruszając się w tematach technologiczno-sieciowych, ale zawsze ciągnęło mnie także w inne, mniej zbadane rejony. Na Culture Geeks mam nadzieję je spenetrować.

Zobacz również: