Pierwszy pełny trailer Crimson Peak – nowego filmu Guillermo del Toro!

Mia Wasikowska w Crimson Peak

Do sieci trafił właśnie pierwszy, oficjalny trailer do nowego horroru Guillermo del Toro. Od razu przypadł mi do gustu, a spodoba się też fanom wiktoriańskich klimatów i pięknych, nieco komiksowych, zdjęć. W dodatku w obsadzie znalazły się dwie, naprawdę świetne aktorki - Mia WasikowskaJessica Chastain. Lubicie nawiedzone domy i duchy smętnie przechadzające się po zimnych, odludnych posiadłościach? Zapamiętajcie datę premiery Crimson Peak, która odbędzie się na jesień, 23 października.

Zobacz też: Ciekawi, jak wygląda Lucyfer? Zobaczcie ten piekielny zwiastun

Sam trailer jest naprawdę bardzo fajny i daje nadzieję, że film będzie prawdziwym arcydziełem jeśli chodzi o scenografię, kostiumy i rekwizyty. Wszystko układa się w jedną, mroczną i straszną (ale tylko trochę, bo kogo dziś straszą wiktoriańskie domy?) całość:

Zapowiada się świetny, gotycki horror dla fanów klasycznych horrorów o nawiedzonych domach!

Zdjęcie

Paweł Kański

Jestem internetowym zwierzem i jednocześnie łowcą LOL contentu, niepoprawnym fanbojem Twin Peaks i pankiem-weganinem. Uwielbiam nieszablonowe, dziwne kino i literaturę faktu. Dla "internetsów" piszę od kilku lat, głównie poruszając się w tematach technologiczno-sieciowych, ale zawsze ciągnęło mnie także w inne, mniej zbadane rejony. Na Culture Geeks mam nadzieję je spenetrować.

Zobacz również: