Pierwszy trailer dla The Visit – nowego filmu M. Night Shyamalana

The Visit

M. Night Shyamalan to ciekawy reżyser, który ma jednak kłopoty z utrzymaniem równego poziomu swoich produkcji. Na pewno każdy pamięta świetny Szósty zmysł, ale temu twórcy zdarzały się też dużo gorsze filmy - Kobieta w błękitnej wodzie czy 1000 lat po Ziemi. Moim ulubionym obrazem Shyamalana jest Osada, jednak to film, który krytyków raczej nie zachwycił. Teraz ten pochodzący z Indii reżyser pracował nad filmem The Visit. Do sieci trafił właśnie trailer tej produkcji i muszę przyznać, że naprawdę mi się podoba!

Zobacz też: Czy animowany Spider-Man zetrze niesmak po filmach?

The Visit to historia rodzeństwa, które przyjeżdża w odwiedziny do swoich dziadków. Sielankę przerywają różne, dziwne zdarzenia, które wskazują na to, że ich babcia i dziadek mają najwyraźniej jakieś kłopoty ze zdrowiem psychicznym… Sami zobaczcie:

Jak widać film mocno inspirowany jest ponurymi bajkami braci Grimm oraz filmami stworzonymi w stylu found footage. Takie połączenie bardzo mi się podoba i wydaje mi się, że będzie warto czekać do wrześniowej premiery obrazu. Zapowiada się na naprawdę ciekawy horror!

Paweł Kański

Jestem internetowym zwierzem i jednocześnie łowcą LOL contentu, niepoprawnym fanbojem Twin Peaks i pankiem-weganinem. Uwielbiam nieszablonowe, dziwne kino i literaturę faktu. Dla "internetsów" piszę od kilku lat, głównie poruszając się w tematach technologiczno-sieciowych, ale zawsze ciągnęło mnie także w inne, mniej zbadane rejony. Na Culture Geeks mam nadzieję je spenetrować.

Zobacz również: