Pierwszy trailer do nowej Księgi dżungli

księga dżungli trailer

Przed chwilą do sieci trafił pierwszy trailer do nowej, filmowej adaptacji The Jungle Book. Oryginalnie jest to zbiór opowiadań napisanych przez urodzonego w Indiach Anglika, Rudyarda Kiplinga. Opowiadają one m.in o przygodach indyjskiego chłopca, który mieszka w dżungli i wychowywany jest przez zwierzęta. Najnowsza próba przeniesienia tej historii na ekrany kinowe wyróżnia się przede wszystkim świetną obsadą, chociaż na ekranie nie zobaczymy zbyt wielu aktorów…

Zobacz też: Strrrrraszna jesień – 5 najciekawszych horrorów do zobaczenia do końca roku

Sądząc po trailerze, film został stworzony głównie przy wykorzystaniu technik CGI. Oprócz bohatera filmu, Mowgliego, głównymi postaciami będą zwierzęta. To właśnie im swoje głosy użyczyły takie sławy jak Bill Murray, Scarlett Johansson, Christopher Walken czy Ben Kingsley. Trailer zapowiada dużo akcji, a w zaskakująco mroczny klimat filmu wprowadza hipnotyzujący głos Johansson:

Muszę przyznać, że sam jestem raczej sceptycznie nastawiony do tego obrazu. Oczywiście, nie mam złudzeń co do tego, że na pewno będzie to prawdziwy kinowy hit. Sama obsada wygląda imponująco i chociaż nie zobaczymy tych aktorów w akcji, to ich nazwiska na pewno przyciągną do kin tysiące fanów. Trailer nie wzbudził jednak mojej sympatii, chociaż historia jest arcyciekawa. Może jestem po prostu zawiedziony, że nie zobaczę Scarlett Johansson w filmie?

Premiera filmu wyreżyserowanego przez Jona Favreau planowana jest na wiosnę przyszłego roku.

Zdjęcie

 

Paweł Kański

Jestem internetowym zwierzem i jednocześnie łowcą LOL contentu, niepoprawnym fanbojem Twin Peaks i pankiem-weganinem. Uwielbiam nieszablonowe, dziwne kino i literaturę faktu. Dla "internetsów" piszę od kilku lat, głównie poruszając się w tematach technologiczno-sieciowych, ale zawsze ciągnęło mnie także w inne, mniej zbadane rejony. Na Culture Geeks mam nadzieję je spenetrować.

Zobacz również: