Pierwszy trailer Ted 2 – takiego misia nie kupiłbyś swojej córce

Ted 2

Do sieci trafił właśnie pierwszy trailer kontynuacji przygód Teda – pluszowego misia o charakterze Ala Bundiego, powołanego do życia przez twórcę serii Family Guy, Setha MacFarlane’a. O ile pierwsza część nieco mnie rozczarowała, o tyle druga wydaje się być chyba nieco lepsza. Oczywiście, mogę to wnioskować jedynie po trailerze, ale mam też sporą dawkę zaufania do kogoś który tworzy jeden z najbardziej oryginalnych i śmieszniejszych seriali. Autor, który powołał do życia Petera Griffina i jego patologiczną rodzinę, może się pomylić i mieć wpadki. Ale na boga, to wciąż geniusz!

W drugiej części Teda dowiadujemy się, że sympatyczny misiek postanowił się ustatkować i założyć rodzinę. Ponieważ jednak jego pluszowe genitalia nie pozwalają mu na stworzenie nowego życia, musi skorzystać z pomocy swojego kumpla, granego przez drewnianego jak zwykle Marka Wahlberga. Oczywiście, nic nie idzie po ich myśli więc od filmu można oczekiwać wielu mniej lub bardziej zabawnych gagów, nieoczekiwanych zwrotów akcji i chamskich, męskich żartów. Oto trailer:

Film trafi do kin 26 czerwca.

Paweł Kański

Jestem internetowym zwierzem i jednocześnie łowcą LOL contentu, niepoprawnym fanbojem Twin Peaks i pankiem-weganinem. Uwielbiam nieszablonowe, dziwne kino i literaturę faktu. Dla "internetsów" piszę od kilku lat, głównie poruszając się w tematach technologiczno-sieciowych, ale zawsze ciągnęło mnie także w inne, mniej zbadane rejony. Na Culture Geeks mam nadzieję je spenetrować.

Zobacz również: