Pierwszy zwiastun nowego sezonu genialnego serialu Fargo!

fargo

Fargo to jeden z tych seriali, które trzeba zobaczyć. Skrzyżowanie miasteczka Twin Peaks z Fortitude okraszone rewelacyjnym klimatem z kinowego pierwowzoru i obsadzone świetnymi aktorami. Właśnie ukazał się pierwszy zwiastun nowej serii.

Zobacz też: Stanfordzki eksperyment więzienny znów trafi do kin. Zobacz trailer

Drugi sezon Fargo będzie miał swoją premierę we wrześniu tego roku. Kolejna odsłona tej antologii nie będzie kontynuacją poprzedniego sezonu, ale zupełnie osobną historią, z innymi aktorami i fabułą. W nowym Fargo mają zagrać: Ted Danson, Jean Smart, Kirsten Dunst i Jesse Plemons. Fabularnie Fargo ma cofnąć się do 1979 roku, gdzie młody policjant, który niedawno wrócił z Wietnamu, bada sprawę, w której zamieszani są członkowie lokalnego gangu i mafii. Jedyną postacią łączącą oba sezony jest Lou Solverson.

Nowy sezon zapowiada się więc niezwykle interesująco. Szczególnie ciekawy jest pierwszy zwiastun do Fargo. Genialny w swej minimalistycznej formie, oddaje klimat serialu, nie mówiąc właściwie nic o jego fabule. Byle do września!

Źródło

Kamil Mizera

Dziennikarz technologiczny, blogger, felietonista. Od 2010 roku zawodowo pisze o technologiach, aplikacjach i Internecie. Co więcej, lubi to robić. O tempora, o mores!

Zobacz również: