Poczuj moc z paczką gier od Humble Bundle

humble bundle star wars, źródło: humblebundle.com

Humble Bundle uszczęśliwił wczoraj każdego, kto ma choć trochę geeka w sobie. Paczka gier z uniwersum Star Wars w świetnej cenie na wyciągnięcie ręki. A to jeszcze nie koniec!

Gry zostały udostępnione na stronie www.humblebundle.com wczoraj, a już szykuje się jeden z rekordów sprzedaży w historii tej platformy. Tym razem możliwość zakupów gier podzielono na 3 poziomy:

  • 1 poziom (SW Dark Forces, SW Jedi Knight: Jedi Academy, SW Knights of the old Republic) – wystarczy zapłacić 1$, aby zakupić te gry w wersji steamowej.
  • 2 poziom (SW Battlefront II, SW Knights of the old Republic II, SW Republic Commando + więcej gier poznamy za tydzień) – należy przekroczyć średni próg cenowy płacony przez graczy, który w momencie pisania tej wiadomości wynosi 11,28$, a dostaniemy gry z tego i pierwszego poziomu w wersji steamowej.
  • 3 poziom (SW Empire at War: Gold Pack, SW The Force Unleashed: Ultmate Sith Edition, SW The Force Unleashed 2) – należy zapłacić minimum 12$, a dostaniemy gry z każdego poziomu cenowego w wersji steamowej.

humble bundle star wars, zrodlo: humblebundle.com

Trzeba przyznać, że Humble Bundle dawno już nie zaskoczył graczy tak dobrą ofertą. O jej popularności może świadczyć cena 2 poziomu, będącego średnią ceną płaconą przez gracza, która zbliża się już do wartości 3 poziomu. Ale nie ma co się dziwić: w zamian dostajemy m.in. znakomity klasyk FPS (Dark Forces), jedne z najlepszych gier RPG w historii komputerowej (Kngihts of the old Republic 1 i 2) czy serię Force Unleashed, a wszystko zanurzone w świecie Gwiezdnych Wojen. Żeby tego było mało, za tydzień do drugiego poziomu zostaną dorzucone kolejne gry (czyli jeśli przekroczycie jego próg cenowy, to też je dostaniecie). Spekuluje się, że mogą tam trafić m.in. druga część Dark Forces wraz z dodatkiem i Jedi Outcast.

Warto również nadmienić, że kupując gry z Humble Bundle, sami możemy określić, na jaki cel mają trafić nasze pieniądze. Tym razem wspierane są organizacje SW Force for Change i Unicef.

Jeśli chcecie spędzić trochę miłych chwil w świecie Star Wars, szybko chwytajcie za portfele i kupujcie ten zestaw. Warto! Oferta będzie ważna jeszcze przez 13 dni.

 

 

 

Michał Adamski

Niepoprawny pesymista, miłośnik wodnej fauny i gramatyczny nazista. Fanatyk filmów Sergio Leone, spaghetti westernów i ogólnie pojętego kina exploitation. Lubi nowe technologie, tenis, football amerykański oraz uwielbia poświęcać wolny czas na gry komputerowe, a w szczególności te, które już przekroczyły wiek pełnoletności.

Zobacz również: