Radujcie się Tinderowcy – dodano nowy gest i nową opcję do aplikacji!

tinder

Popularna aplikacja randkowa – Tinder, otrzyma wkrótce nową funkcję. Nazywa się ona Super Like i pozwala na polubienie czyjegoś profilu w taki sposób, że nasz wybraniec/wybranka zostaną o tym powiadomieni. Jak to działa?

Zobacz też: Tinder – opinie i kilka porad dla początkujących

Jeśli przeglądając karty z profilami, jakiś z nich szczególnie zwróci waszą uwagę, wystarczy przesunąć go do góry – wtedy zostanie on oznaczony „super lajkiem”. Spowoduje to, że wyróżniona w ten sposób osoba, podczas przeglądania profili zobaczy przy waszym zdjęciu niebieską gwiazdkę. Oznakę tego, że uznaliście ją za szczególnie interesującą. Wtedy, w zależności od waszych odczuć można podjąć decyzję, o przesunięciu profilu w lewo lub w prawo. Ruch w prawo poskutkuje, oczywiście, automatycznym dopasowaniem. Gdzie tkwi haczyk?Super Like w Tinder

Super Like będzie opcją ograniczoną, co oznacza, że nie można dawać go każdej polubionej osobie. Z nowej funkcji będzie można skorzystać tylko raz dziennie. Dobrze się więc zastanówcie zanim z niego skorzystacie!

Tinder - nowa opcja Super Like

Opcja ta została udostępniona na razie tylko użytkownikom w Australii, ale do końca roku trafi do wszystkich użytkowników aplikacji.

 

 

Paweł Kański

Jestem internetowym zwierzem i jednocześnie łowcą LOL contentu, niepoprawnym fanbojem Twin Peaks i pankiem-weganinem. Uwielbiam nieszablonowe, dziwne kino i literaturę faktu. Dla "internetsów" piszę od kilku lat, głównie poruszając się w tematach technologiczno-sieciowych, ale zawsze ciągnęło mnie także w inne, mniej zbadane rejony. Na Culture Geeks mam nadzieję je spenetrować.

Zobacz również: