Rodzina Griswoldów znowu jedzie na wakacje! Zobaczcie trailer!

W Krzywym zwierciadle wakacje

Pamiętacie rodzinę Griswoldów? To rodzina, której członkowie byli bohaterami serii świetnych komedii, popularnych w latach 80-tych. W Polsce ich przygody były znane pod tytułem „W krzywym zwierciadle” i mi zapadły w pamięci głównie za sprawą przezabawnego Chevy Chase’a. Jeszcze tego lata, pod koniec lipca do kin trafi zupełnie nowy film z serii, którego głównym bohaterem będzie dorosły już syn Clarka i Ellen, Russell „Rusty” Griswold.

Zobacz też: Nasz Przyjaciel Szatan, czyli Polacy oddają głos Belzebubowi!

W głównych rolach zobaczymy Eda Helmsa, znanego głównie z filmów Kac Vegas i serialu The Office oraz Christina Applegate, której nikomu w Polsce chyba przedstawiać nie trzeba. Tytuł to po prostu Vacation, a w obrazie tym zobaczymy jak dorosły już syn państwa Griswold wyrusza na długą wycieczkę samochodem ze swoją rodziną – żoną i dwójką synów. Muszę przyznać, że trailer spełnił moje oczekiwania, a film zapowiada się naprawdę zabawnie. To w dalszym ciągu humor znany z oryginalnych filmów o tej pechowej rodzinie, więc jeśli w pamięci macie jeszcze W krzywym zwierciadle to nie będziecie chyba zawiedzeni. Oto wspomniany zwiastun:

Jak widać w Vacation powinniśmy dostać wszystko to, za co lubiliśmy przygody Griswoldów: trochę niesmacznych żartów o seksie, mnóstwo gagów, wiele amerykańskich krajobrazów i obraz głupiutkiej, ale sympatycznej amerykańskiej rodziny w krzywym zwierciadle. Nie wiem jak wy, ale ja to kupuję i z chęcią zobaczę jak Rusty Griswold poradzi sobie na wakacjach!

Źródło zdjęcia 

 

Paweł Kański

Jestem internetowym zwierzem i jednocześnie łowcą LOL contentu, niepoprawnym fanbojem Twin Peaks i pankiem-weganinem. Uwielbiam nieszablonowe, dziwne kino i literaturę faktu. Dla "internetsów" piszę od kilku lat, głównie poruszając się w tematach technologiczno-sieciowych, ale zawsze ciągnęło mnie także w inne, mniej zbadane rejony. Na Culture Geeks mam nadzieję je spenetrować.

Zobacz również: