Ruszyły już zdjęcia do nowego Z Archiwum X. Oto pierwsze foty z planu!

 

Nie wiem dlaczego, ale każda informacja dotycząca nowego sezonu X-Files automatycznie wywołuje u mnie uśmiech na twarzy i chęć podzielenia się nią z wami. Gdy w marcu oficjalnie potwierdzono, że Z Archiwum X powróci na nasze ekrany, a zdjęcia do serialu ruszą jeszcze w te wakacje, nie spodziewałem się, że nastąpi to tak szybko. Właśnie tak: już zaczęli kręcić!

Zobacz też: Atomówki powracają!

Na oficjalnym Twitterze X-Files pojawiło się pierwsze zdjęcie z planu Z Archiwum X. Widzimy na nim dobrze nam znaną parę agentów siedzących w samochodzie. Ewidentnie są to pierwsze sceny, gdyż Duchovny nie ma jeszcze na sobie garnituru, więc można się domyślić, że ponownie agentka Scully musiała nakłaniać Muldera do powrotu.

To jednak nie wszystkie zdjęcia, jakie można znaleźć z planu nowego X-Files. Udało mi się dogrzebać do zdjęć, które wprawdzie nie pokazują scen z nowego serialu, którego fabuła dalej jest super ściśle tajna, ale prezentują naszych ulubionych agentów:

 

Nowy sezon Z Archiwum X ma mieć na razie tylko 6 odcinków. Na ekranie zobaczymy dobrze znanych aktorów z poprzednich części. Potwierdzono, że w X-Files wystąpią: David Duchovny, Gillian Anderson, Mitch Pileggi oraz William B. Davis. Premiera Z Archiwum X ma się odbyć 24 stycznia 2016 roku.

Kamil Mizera

Dziennikarz technologiczny, blogger, felietonista. Od 2010 roku zawodowo pisze o technologiach, aplikacjach i Internecie. Co więcej, lubi to robić. O tempora, o mores!

Zobacz również: