Samsung Galaxy S6 coraz bliżej. Jak będzie wyglądał? [Wideo]

samsung galaxy 6

Już pierwszego marca, na targach MWC w Barcelonie, Samsung zaprezentuje swojego najnowszego flagowca: Galaxy S6. Fani marki czekają zapewne z niecierpliwością na tę premierę, tak jak chyba sami marketingowcy Samsunga. W sieci pojawiło się nowe wideo oraz zdjęcie promocyjne pokazujące, z czym będziemy mieli do czynienia. Oczywiście, tak pokazuje, żeby nic nie pokazać.

Samsung wypuścił niedawno nowe filmik promujący Galaxy S6. Z narracji oraz króciutkich migawek możemy dowiedzieć się, że nowy Samsung Galaxy S6 będzie miał w pełni metalową obudowę. Koniec więc z plastikiem we flagowym smartfonie firmy. Co więcej, wykorzystana ma być również technologia elastycznych ekranów, więc wyświetlacz nowego Galaxy zapewne będzie zachodził na krawędzie urządzenia:

 

 

Widać to również całkiem nieźle na tych dwóch zdjęciach promocyjnych:

galaxy 6

S galaxy 6

Premiera Samsung Galaxy S6 zapowiada się więc naprawdę ciekawie. Widać, że firma postawiła na design, który ma skończyć z plastikową historią. Czy tym samym Samsung zamierza powalczyć z iPhonem w kategorii „niby-premium”? Na to się zapowiada. Byle nie robił tego ceną, gdyż jedną z największych zalet flagowców Galaxy był właśnie niewygórowany koszt zakupu. Samsungowi trudno będzie powielić sukces Apple na tym polu, ale zachowując racjonale ceny ma szansę poprawić swoje wyniki sprzedaży, które ostatnio mocno kulały.

Kamil Mizera

Dziennikarz technologiczny, blogger, felietonista. Od 2010 roku zawodowo pisze o technologiach, aplikacjach i Internecie. Co więcej, lubi to robić. O tempora, o mores!

Zobacz również: