Samuraj Jack znowu pojawi się w TV!

Samurj Jack

Samuraj Jack, świetna kreskówka od Giennadija Tartakovskiego, wkrótce pojawi się znów w telewizji! Animowany serial będzie emitowany ponownie na Cartoon Network i nie ukrywam, że bardzo się z tego cieszę. Wyświetlana ponad 10 lat temu kreskówka na pewno wyróżniała się na tle innych produkcji pokazywanych na tym kanale dla dzieci. Była mroczniejsza i imponowała świetną kreską i animacją, a cały serial uznawany jest przez wielu za kultowy. Mi jest do takiego stwierdzenia bardzo daleko, ale wciąż uważam, że to była świetna produkcja i warto zwrócić na nią uwagę.

Zobacz też: Star Trek powróci jako serial w 2017 roku!

Tytułowym bohaterem jest samuraj, który za sprawą złowrogiego demona Aku zostaje przeniesiony do dalekiej przyszłości. Jego celem jest powrót do swoich czasów i ostateczne pokonanie Aku. W czasie swojej podróży przez czasoprzestrzeń Jack odwiedza przeróżne miejsca, a najwięksi fani kina z łatwością znajdą w tym serialu nawiązania do wielu znanych filmów i stylistyk. Obejrzyjcie oryginalny wstęp do serialu:

A tą krótką zajawką stacja Adult Swim zapowiada powrót Samuraja Jacka:

Nie znamy jeszcze daty premiery ani żadnych spoilerów dotyczących fabuły nowego sezonu.

Zdjęcie

Paweł Kański

Jestem internetowym zwierzem i jednocześnie łowcą LOL contentu, niepoprawnym fanbojem Twin Peaks i pankiem-weganinem. Uwielbiam nieszablonowe, dziwne kino i literaturę faktu. Dla "internetsów" piszę od kilku lat, głównie poruszając się w tematach technologiczno-sieciowych, ale zawsze ciągnęło mnie także w inne, mniej zbadane rejony. Na Culture Geeks mam nadzieję je spenetrować.

Zobacz również: