Spotify z nową funkcją wyświetlającą teksty piosenek

Spotify

Jeżeli korzystacie ze Spotify, lubicie czytać teksty piosenek, lub może macie zacięcie do karaoke, to ta wiadomość was ucieszy. Spotify postanowiło zaktualizować swoją aplikację na desktopy i dać wszystkim miłośnikom muzyki, nie tylko coś do słuchania, ale również do czytania.

Spotify zdecydowało się na integrację serwisu MusiXmatch, dzięki któremu teraz przy odsłuchiwaniu danego kawałka aplikacja będzie wyświetlać również jego tekst, linijka po linijce. Wystarczy, że przy uruchomieniu danego kawałka klikniecie przycisk Lyrics. Wyglądać to ma w ten sposób:

 

Nowa funkcja zapowiada się naprawdę ciekawie. Niestety, mimo komunikatu prasowego, owa aktualizacja jeszcze do mnie nie dostarła. Ale dajmy Spotify chwilę czasu.

musixmatch

 

Jeżeli jednak nie możecie się doczekać, by móc korzystać z tej funkcji, to nie ma problemu. Wystarczy wejść w wyszukiwarkę aplikcji, wybrać Musixmatch i korzystać z jego zasobów, nawet bez integracji, tak jak na obrazku powyżej.

 

Kamil Mizera

Dziennikarz technologiczny, blogger, felietonista. Od 2010 roku zawodowo pisze o technologiach, aplikacjach i Internecie. Co więcej, lubi to robić. O tempora, o mores!

Zobacz również: