Star Trek: Renegades – jest już oficjalny zwiastun!

star trek

Zapowiada się prawdziwa gratka dla fanów Star Treka! Minęło wiele lat od kiedy ostatni serial z serii Star Trek zawitał na małe ekrany. Łzom i rozdzieraniu szat nie było końca. Lecz nie martwcie się, gdyż już tego lata pojawi się nowa produkcja: Star Trek: Renegades, a wczoraj opublikowano pierwszy, oficjalny zwiastun tego obrazu.

Zobacz też: Najlepsze filmy post-apokaliptyczne, część ostateczna

Akcja Star Trek: Renegades toczy się 10 lat po powrocie Voyagera z Kwadrantu Delta. Federację toczą liczne bolączki, z których największa to niemoc. Na domiar złego dostawcy kryształów dilithium znikają, a niektóre planety zostały odcięte od zewnętrznego świata przez kogoś, kto manipuluje czasem i przestrzenią. Dla starzejącej się Federacji to problem, którego nie może rozwiązać normalnymi środkami, więc do życia zostaje powołany specjalny oddział złożony z przestępców, którzy mają uporać się z nowym zagrożeniem cicho i nieoficjalnie.

 

Nakręcenie Star Trek: Renegades było możliwe głównie dzięki ofiarności internatów. W 2012 roku ruszyła akcja na Kickstarterze, dzięki której zebrano ponad 200 tysięcy dolarów. Resztę środków dozbierano przez Indiegogo. W serialu będzie można zobaczyć sporo aktorów znanych z poprzednich Star Treków, w tym Waltera Koeniga, Roberta Picardo, Manu Intiraymiego i Tima Russa, który odpowiada za reżyserię Star Trek: Renegades.

Star Trek: Renegades będziemy mogli zobaczyć już za kilka miesięcy. Nie wiem jak wy, ale ja nie mogę się doczekać. Nie nazwałbym się wielkim fanem Star Treka, ale ostatnie pełnometrażowe filmy J.J Abramsa przypadły mi mocno do gustu.

Kamil Mizera

Dziennikarz technologiczny, blogger, felietonista. Od 2010 roku zawodowo pisze o technologiach, aplikacjach i Internecie. Co więcej, lubi to robić. O tempora, o mores!

Zobacz również: