Star Wars: Battlefront jeszcze tej jesieni!

star wars header

Nie da się zaprzeczyć, że koniec tego roku będzie należał do Star Wars. Jeżeli Moc jest z wami, to zapewne nie możecie się już doczekać najnowszego filmu Star Wars: The Force Awakens. Jeżeli jednak kolejna odsłona sagi wam nie wystarczy i  pragniecie Star Warsów, jak Jedi Mocy, to dobrze się składa, bo tuż przed premierą filmu wystartuje nowa gra w klimatach Gwiezdnych Wojen.

Zobacz też: TIE Fighter, czyli krótka animacja w klimacie Star Wars. W sam raz do porannej kawy!

Star Wars: Battlefront ma mieć swoją premierę jeszcze w listopadzie tego roku, w Stanach 17-tego, w Europie 19-tego. Historia w grze ma budować pomost między Return of the Jedi a The Force Awakens. Star Wars: Battlefront  ma być dostępna na Xbox One, PlayStation 4 oraz na PC. Gra ma przede wszystkim skupiać się na trybie multiplayer i bitwach. W rozgrywce będzie mogło wziąć udział do 40 graczy, a do dyspozycji będą mieli wszelkiej maści pojazdy i bronie dobrze znane z Gwiezdnych Wojen. Grafika w grze ma ponoć zwalać z nóg, co ukazuje ta grafika:

star wars 1

Nie wiem, jak wy, ale ja już ostro nakręciłem się na cały ten buzz wokół Star Wars. Choć nie nazwę się fanatykiem sagi, to bez wątpienia Gwiezdne Wojny znajdują się w czołówce mojej subiektywnej listy top filmów wszech czasów. No i kto nie chciałby mieć miecza świetlnego pod ręką, no kto? Na koniec jeszcze raz polecam drugi zwiastun Star Wars: The Force Awakens, można go oglądać bez końca.

 

Grafika

Kamil Mizera

Dziennikarz technologiczny, blogger, felietonista. Od 2010 roku zawodowo pisze o technologiach, aplikacjach i Internecie. Co więcej, lubi to robić. O tempora, o mores!

Zobacz również: