Świeży teaser do nowego Dooma zapowiada duuuużo akcji!

Doom 4

Czym dla rozwoju gier był Doom, tłumaczyć nikomu nie trzeba. Ten FPS oraz jej bezpośrednia kontynuacja wprowadziły nową jakość do gier komputerowych, pod każdym chyba względem. Wydawca kolejnej części Doom, Bethesda, wydała właśnie nowy teaser do gry, która zostanie zaprezentowana graczom podczas targów E3, które odbędą się w połowie czerwca w Los Angeles. Krótki film nie zdradza zbyt wielu szczegółów, ale zapowiada powrót do czwartej części serii jednego z przeciwników znanego z Doom 2 – Revenanta oraz broń – dubeltówkę.

Oto teaser do Doom 4:

Po trwającym dokładnie 11 sekund filmie naprawdę trudno jest cokolwiek powiedzieć o grze. No, może oprócz tego, że zapowiada się diabelsko i upiornie. Mam tylko nadzieję, że twórcy serii z id Software nie spaprają sprawy po raz kolejny i wkrótce będzie można czwartą część Doom kupić w sklepach. Produkcja ta ma być wydana na pecety, Playstation 4 oraz Xbox One.

Dla porównania, teaser gry pokazany na targach E3 rok temu:

 

Źródło

Paweł Kański

Jestem internetowym zwierzem i jednocześnie łowcą LOL contentu, niepoprawnym fanbojem Twin Peaks i pankiem-weganinem. Uwielbiam nieszablonowe, dziwne kino i literaturę faktu. Dla "internetsów" piszę od kilku lat, głównie poruszając się w tematach technologiczno-sieciowych, ale zawsze ciągnęło mnie także w inne, mniej zbadane rejony. Na Culture Geeks mam nadzieję je spenetrować.

Zobacz również: