Tinder łączy siły z Instagramem. Więcej zdjęć dla szukających randki

tinder

Tinder to jedna z najpopularniejszych aplikacji randkowych na świecie. Zdobyła sobie uznanie prostotą działania i dużą rzeszą użytkowników. Jeżeli korzystacie z Tindera to na pewno ucieszy was ta wiadomość: aplikacja randkowa postanowiła zintegrować się z Instagramem dla tych wszystkich, którzy chcą zobaczyć więcej zdjęć wybranej osoby.

Zobacz też: Tinder – opinie i kilka porad dla początkujących

Ostatnia aktualizacja Tindera wprowadza możliwość zintegrowania konta Instagram z aplikacją. Dzięki temu, gdy będziemy przeglądać profil wybranej osoby będziemy mogli zobaczyć ostatnie 34 zdjęcia, jakie ta opublikowała na Instagramie, jeżeli też połączyła swoje konto z Tinderem. Przy okazji będzie można wyświetlić cały profil konkretnej osoby na Instagramie, o ile ten jest publiczny i przejrzeć wszystkie umieszczone fotki. W ten sposób użytkownicy będą mieli szansę, z jednej strony pochwalić się większą ilością zdjęć, a z drugiej zobaczyć więcej, niż kilka fotek danej osoby. Zakładając oczywiście, że ta na Instagramie umieszcza zdjęcia samej siebie.

tinder instagram

Oprócz tego, po aktualizacji, poprawiła się integracja Tindera z Facebookiem. Teraz wszystkie zainteresowania danej osoby z Facebooka będą wyświetlane na Tinderze. Może to jednak okazać się bardziej irytujące, niż pomagające, gdyż lista owych zainteresować może być naprawdę długa.

 

Integracja z Instagramem to świetny krok ze strony Tindera. Dzięki niemu profile użytkowników będą o wiele bogatsze, co powinno ułatwić wybór danej osoby. Choć zapewne i tak większość ludzi dalej będzie po prostu „swipe’ować” bez wnikania w szczególny.

 

Kamil Mizera

Dziennikarz technologiczny, blogger, felietonista. Od 2010 roku zawodowo pisze o technologiach, aplikacjach i Internecie. Co więcej, lubi to robić. O tempora, o mores!

Zobacz również: