To film czy gra? Zobaczcie nowy zwiastun do Batman: Arkham Knight

batman

Już za miesiąc na sklepowych półkach pojawi się nowa odsłona rewelacyjnej gry: Batman: Arkham Knight. Ma to być ukoronowanie doskonałej serii gier z Batmanem w roli głównej, które zyskały rzesze miłośników na całym świecie. Z tej okazji Rocksteady Studios i  Warner Bros wydali nowy zwiastun, który dosłownie wgniata w fotel.

Zobacz też: Świeży teaser do nowego Dooma zapowiada duuuużo akcji!

Be a Batman. Bo jeżeli masz kimś być, to zawsze lepiej jest być Batmanem. Taki tytuł nosi nowy zwiastun gry Batman: Arkham Knight. Zwiastun pod wieloma względami nietypowy, ponieważ niemal w całości jest klipem z żywymi aktorami. Zobaczcie sami:

 

Jak widać, zwiastun opowiada historyki o przezwyciężaniu strachu i stawieniu czoła niebezpieczeństwu. Przy okazji jednak, na samym końcu możemy zobaczyć trochę przebitek z nadchodzącej gry, w tym specjalnie zaprojektowany, nowy Batmobile. Gra zapowiada się epicko, tak jak ten trailer.

 Batman: Arkham Knight ma trafić na PlayStation 4, Xbox One i PC już 23 czerwca. Kto chce zostać Batmanem?

 

Kamil Mizera

Dziennikarz technologiczny, blogger, felietonista. Od 2010 roku zawodowo pisze o technologiach, aplikacjach i Internecie. Co więcej, lubi to robić. O tempora, o mores!

Zobacz również: